רמי לוי שיווק השקמה

באפשרותך לחייג לקו הטלפון זה ולהגיע בלחיצת כפתור לשירות הלקוחות של רשת הסופרמרקטים רמי לוי שיווק השיקמה, ובאמצעות הטלפון לברר במהירות ובקלות לגבי שירות רמי לוי באינטרנט, לגבי סניפים, משלוחים, מבצעים, שעות פתיחה, ועוד.
שירות הלקוחות של רמי לוי שיווק השקמה ניתן לך הן באמצעות הטלפון על ידי נציגים מיומנים ומנוסים, והן בתוך הסניפים על ידי מאות עובדי הרשת, כמו גם בדף הפייסבוק של החברה, באתר האינטרנט של החברה, באמצעות הדואר האלקטרוני, בדואר רגיל או בפקס.
רמי לוי שיווק השקמה היא רשת סופרמרקטים השלישית בגודלה בישראל, וכוללות למעלה מ-20 סניפים ברחבי הארץ. הרשת התחילה פעילותה בשנת 1976 בסניף בירושלים ומאז הלכה והתרחבה עם סניפים הפזורים כיום ירושלים, מודיעין, מעלה אדומים, בני ברק, זכרון יעקב, נתניה, ראש העין, עפולה, ועוד, וזאת לצד השירותים המקוונים של רמי לוי באינטרנט, המאפשרים לכם לרכוש את סל הקניות מבלי לצאת מהבית, ללא תלות בשעות פתיחה של הסניפים.
הרשת של רמי לוי שיווק השיקמה פועלת במתווה יחודי של רשת מוזלת, ובה העלויות התפעוליות זולות בעשרות אחוזים מהמקובל בשוק, דבר המאפשר לרשת להוזיל מחירים ללקוחות ולהציע מבצעים מיוחדים, ולהגביר את התחרות מול הרשתות המתחרות, כאשר המודל העסקי של החברה הוא להרוויח מעט מכמות גדולה של אנשים במחירים זולים, כשהרווח מכל מוצר הוא נמוך ככל האפשר.
רשת רמי לוי שיווק השקמה השיקה מותג פרטי הנקרא "המותג", ממנו נמכר מגוון עצום של מוצרים במחירים מוזלים, מבצעים והנחות אטרקטיביות.

שרות אינטרנט 073-2840000

  • שרות אינטרנט 073-2840000
  • שרות לקוחות סניפים – sherut@rami-levy.co.il

צריכים את הטלפון של רמי לוי שיווק השקמה?

חייגו 1599-590-500