עיריית עפולה

עירית עפולה, היא הרשות המקומית של העיר עפולה, והאחראית על ניהולה השוטף. שירות מודיעין חדשני מאפשר לכם לגשת אל כל האגפים והמחלקות בעירייה, במהירות וביעילות:
מינהל חינוך רווחה ונוער, שירות סוציאלי, פרט ומשפחה, מחלקת נוער, מדור לחינוך על יסודי, מדור לחינוך מיוחד, המחלקה לקידום נוער, מינהל הנדסה, מחלקת רישוי ופיקוח בנייה, מינהל תפעול, מחלקת תברואה, המחלקה לרישוי עסקים, שירותים וטרינריים, מדור חזות העיר, היחידה לאיכות הסביבה, מחלקת פיקוח, חניה, מינהל תרבות ספורט וצעירים, מינהל כספים, מחלקת גבייה, ארנונה, עבודה קהילתית וקליטת עליה, האגודה לתרבות הדיור, מוקד עירוני, היחידה להתנדבות, מתי"א עפולה, מחלקת ספורט וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית עפולה
שירות מודיעין מתקדם, מאפשר לכם לקבל את כל המידע הדרוש לכם מעיריית עפולה, ואף להתקשר עם כל המחלקות והאגפים בה. במקום לחפש בגוגל ביטויים, כמו: "עפולה עירייה טלפון", "עפולה גן עירייה", "הרשמה גן עיריה" וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם – מהיום, תוכלו לקבל את כל הפרטים והמידע בשיחת טלפון אחת.

כל המידע – מספר טלפון אחד
העירייה היא גוף מרכזי האחראי על מתן שירותים רבים ומהותיים לתושבי העיר. פעמים רבות אנו צריכים לקבל מידע או שירותים מהעירייה, לדוגמא ביצוע תשלום דוח עירייה, אך מתקשים באיתור מספרי הטלפון או פרטים אחרים. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים, הקמנו מודיעין טלפוני ייחודי. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו אל מערכת מתקדמת אשר תכווין אתכם בעזרת לחיצות על מקשי הטלפון אל המידע המבוקש: תשלומי ארנונה, הרשמה לגן עירייה, תשלום דוחות חניה, שירותי רווחה, שעות קבלת קהל ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית עפולה?

חייגו 04-652-0426