עיריית עכו

עירית עכו, היא הגוף האחראי על ניהולה השוטף של העיר עכו. שירות מודיעין חדש ומתקדם מאפשר לכם לגשת בקלות ובמהירות אל כל האגפים, השירותים והמחלקות בעירייה:
מנהל החינוך, מנהל הרווחה, מנהל תרבות ואירועים, לשכת ראש העיר, אגף ביטחון פיקוח ושירותי חירום, מנהל תפעול, מנהל ההנדסה, מנהל כספים, הלשכה המשפטית, משאבי אנוש, השירות הפסיכולוגי חינוכי, המוקד העירוני, מחלקת גבייה ותשלומים, מחלקת גני ילדים, פיקוח הסדרי חניה, פיקוח ורישוי בנייה, מחלקת לוגיסטיקה ואחזקה, רישוי עסקים, מחלקת תיירות, מבקר העירייה, פניות הציבור, המרכז לפיתוח ההון האנושי, חטיבה חינוכית מפת"ן, תרבות הדיור, היחידה לקידום נוער, וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית עכו
עיריית עכו היא הגוף האמון על מתן שירותים רבים וחשובים לתושבי העיר. פעמים רבות עולה הצורך בקבלת מידע או שירותים עירוניים, אך איתו הקושי באיתור פרטים או מספרי טלפון. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים והמידע, הקמנו מודיעין טלפוני ייחודי. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון תכווין אתכם המערכת בין מירב המידע, אל המידע הדרוש לכם : תשלומי ארנונה ומים, רישום לגני ילדים, שירותי רווחה, שעות קבלת קהל ועוד.

שירות מודיעין לנוחות השירות
מהיום, במקום לחפש בגוגל ביטויים, כמו: " ארנונה תשלומים מספר טלפון", "עכו עירייה כתובת", "עירייה דרושים טלפון", וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם – תוכלו בשיחת טלפון אחת, לקבל את כל המידע. שירות המודיעין המתקדם מאפשר לכם לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם מעיריית עכו, ואף להתקשר עם כל המחלקות והאגפים בה, במהירות וביעילות. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית עכו?

חייגו 04-995-6130