נטוויז'ן 013 שירות לקוחות

נטוויז'ן (013netvision) הוקמה באוגוסט 1994 והייתה ספקית שירותי האינטרנט הראשונה ללקוחות ביתיים בישראל. החברה מספקת מגוון שירותי תקשורת ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים.
השירותים הניתנים ללקוחות הם: שרותי אבטחת מידע מתקדמים, אחסון אתרים בחוות השרתים, שירותי הגנה מפני וירוסים, שירות סינון אתרים באינטרנט ומגוון מוצרי ושירותי Voice מתקדמים ובאיכות גבוהה.
חברת נטוויז'ן מספקת שירותי אינטרנט מהיר, שירותי טלפוניה הכולל מגוון פתרונות לחיוג מחו"ל.
מכלול שירותים מבוססי אינטרנט, טלפוניה ופתרונות המותאמים במיוחד לצרכיהם של עסקים, מעל 20 ג’יגה ביט של רוחב פס ישראלי, ורוחב פס של מעל 16 ג’יגה ביט ייעודי לשדרת האינטרנט הבינלאומית.
013 נטוויז'ן (לשעבר 013 ברק) מציעה לקוחותיה מגוון רחב של פתרונות חיוג משתלמים מחו"ל לישראל, החברה מספקת מספר מוצרים שהשימוש בהם יוזיל את השיחה משמעותית, בנוסף היא מספקת חבילות ויוצאת המבצעים עם תעריפים מוזלים של השיחות לחו"ל ומחו"ל.
שירות האינטרנט בחברת נטוויז'ן מותאם אישית ללקוחות, ניתן לבחור במסלול הרצוי בהתאמה לשימוש, בנוסף לאינטרנט המהיר החברה מציעה ללקוחותיה שירותים מתקדמים ומגוון מוצרים שישפרו את חוויות הגלישה. ניתן להצטרף לשירות ומאחר שהחברה מציעה מבצעים והטבות גדולות אפשרי ליהנות ממחיר אינטרנט אטרקטיבי, השוואת מחירים האינטרנט תספק לכם תשובה לשאלה האם כדי להיות מנוי בחברה.
מערכת הדואר האלקטרוני של 013 נטוויז'ן מאפשרת לך להתחבר, לשלוח ולקבל דואר אלקטרוני בקלות ובמהירות, מכל מקום ובכל זמן שתבחר, החיבור לתיבת הדואר שלך הוא קל ופשוט.
013 נטוויז'ן מספקת ללקוחותיה את חווית השירות הטובה מחלקת שירות הלקוחות הפועל במהלך השבוע ונותן תמיכה לקהל הלקוחות.

נטוויז'ן בע"מ (הידועה גם כ-"013 נטוויז'ן" ובשם באנגלית, "NetVision") היא חברה ישראלית המספקת שירותי אינטרנט, טלפוניה מקומית וטלפוניה בינלאומית. החברה הוקמה ב-2007 כתוצאה ממיזוג חברות התקשורת של קבוצת IDB – "נטוויז'ן", "013 ברק" (ברק אי.טי.סי) ו"גלובקול תקשורת" ב-2011 נקנתה החברה על ידי סלקום ומוזגה לתוכה
קישור
צריכים את מוקד שירות הלקוחות של נטוויז'ן?

חייגו 1-800-013-013