ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון מכללת שנקר

מכללת שנקר *
1900-72-05-81

באינדקס המכללות של ישראלשנקר, בי"ס גבוה להנדסה ולעיצוב, הינה מכללה אקדמית המציעה לימודי תואר ראשון, תואר שני, לימודי תעודה, וכן, לימודי המשך. מודיעין טלפוני חדשני, הוקם עבור מתעניינים וסטודנטים של מכללת שנקר. בחיוג אל מספר טלפון, יעמוד לרשותכם כל המידע הדרוש לכם, אודות לימודי עיצוב, אומנות והנדסה בשנקר. השירות זמין עבורכם בכל עת ומכל מכשירי הטלפון, ומאפשר לכם קבלת פרטים במהירות ובנוחות אודות מכללה אקדמאית שנקר ותחומי הלימוד בה.

שירות מודיעין - יחידות אקדמיות שנקר
בחיוג אל טלפון, תגיעו אל שירות מודיעין מתקדם, באמצעותו תוכלו להתקשר ישירות עם כל היחידות האקדמיות של מכללת שנקר, בשיחת טלפון אחת:
הנדסה: תואר ראשון - הנדסת אלקטרוניקה, פלסטיקה, תוכנה, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסה כימית. תואר שני - הנדסת פלסטיקה.
עיצוב: תואר ראשון - אומנות רב-תחומית, לימודי עיצוב אופנה, עיצוב טקסטיל, עיצוב תכשיטים, לימודי עיצוב פנים – מבנה וסביבה, עיצוב תעשייתי, עיצוב תקשורת חזותית – לימוד גרפיקה, לימודי תרבות. תואר שני – עיצוב.
לימודי חוץ: כוללים קורסים מגוונים, בהם: קורס אופנה ותדמיתנות, סטיילינג, קורסי עיצוב, קורס עיצוב פנים לאירועים, קורס גרפיקה דיגיטלית, קורס עיצוב חלונות ראווה, לימודי סאונד, פלסטיקה ועוד.

כל המידע – שיחת טלפון אחת
בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מודיעין טלפוני מרכזי המושתת על מערכת מתקדמת לניתוב שיחות. המערכת תכווין אתכם בלחיצות על מקשי הטלפון אל המידע הדרוש לכם. לרשותכם יעמוד כל המידע לו אתם זקוקים, אודות מכללה אקדמית שנקר: תנאי קבלה, שכ"ל, תוכניות לימוד, מועדי בחינות קבלה ועוד. כמו כן, יעמוד לרשותכם כל המידע גם אודות מכללות ואוניברסיטאות נוספות בארץ לתחומי עיצוב, אדריכלות והנדסה. כך תוכלו להשוות מוסדות לימוד ולתכנן את הלימודים, בשיחת טלפון אחת.

צריכים את הטלפון של מכללת שנקר? חייגו 1900-72-05-81

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com