לונה פארק

אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר היום בישראל, גם לילדים וגם למבוגרים, הוא ללא ספק לונה פארק. זהו פארק שעשועים גדול וחדיש המספק למבקרים חווית מרתקות. לונה פארק מציע אטרקציות לילדים, ימי כיף לקבוצות, לגני ילדים, לבתי ספר ולקייטנות, אירועים וכל סוגי החגיגות. כאן תמצאו מידע מקיף אודות לונה פארק תל אביב: לונה פארק שעות פתיחה, טלפון, אינדקס פעילויות, מודיעין, כתובת, כתובת אתר האינטרנט ועוד.

לונה פארק – פעילויות
לונה פארק (לונה פרק) מציע מגוון עצום של אטרקציות ופעילויות לילדים, למבוגרים ובכלל לכל המשפחה. כל מי שמחפש אטרקציות תל אביב יכול למצוא בפארק המקסים הזה המון המון דברים כיפים. בלונה פארק תמצאו פעילות לקבוצות של ועדי עובדים, קייטנות, ארגוני עובדים, עסקים פרטיים, קבוצות פרטיות וכו'. בלונה פארק אפשר גם לערוך את כל סוגי האירועים מ- 50 ועד 10 אלף מוזמנים: השקות מוצר, אירועים למנהלים, ערבים לעובדים, חתונות, בר או בת מצוות, בריתות ועוד. אפשרות נוספת פונה לכל מי שחוגג יום הולדת ומחפש מקום שיש בו גם אטרקציות וגם אוכל.

לונה פארק – מתקנים
לונה פארק תל אביב כולל כ- 30 מתקנים שונים הפונים לקבוצות גיל שונות. בין המתקנים הפופולאריים: אנקונדה – ספינת הדגל של הפארק. זוהי רכבת הרים מדגם בומרנג בה זמן הנסיעה הוא 48 שניות על פני 285 מטרים במהירות של 97.6 קמ"ש – 5.2 כוח ג'י. ישנה בפארק גם רכבת ההרים רגילה עם עליות, ירידות וסיבובים לצד, בלאק ממבה העולה לגובה של 65 מטרים במהירות של 72 קמ"ש, טופ ספין שהוא מתקן מלווה מים דמוי ספה בו הנוסעים מתהפכים ומבצעים מעגלים תוך שהמים משפרצים לעברם מהצדדים, סקיי לופ שהוא מתקן מעלה בצורה מעגלית עם ישיבה בקרונות סגורים, ספינת פיראטים שנעה קדימה ואחרונה עד חצי מעגל והרשימה עוד ארוכה.

צריכים את הטלפון של הלונה פארק?

חייגו 03-6427080