בנק ירושלים למשכנתאות

בנוסף לשלל פתרונות בנקאים הפונים לקהל לקוחות מסחריים ופרטיים, בנק ירושלים מציע שלל מסלולי משכנתא לכל מטרה: רכישת דירה ראשונה, רכישת דירה להשקעה, שדרוג דירה, רכישת נכס מסחרי ועוד. כאן באתר תמצאו מידע אודות הבנק: מודיעין, טלפון, כתובת, מוקד שירות לקוחות, שעות פתיחה ועוד. כמו כן, תוכלו להיעזר בשירות מחשבון משכנתא וכבר היום לבדוק את תנאי ההלוואה.

בנק ירושלים – מסלולי משכנתא
בבנק ירושלים למשכנתאות יכולים למצוא הלווים כמה מסלולי משכנתא. לפי ההוראה החדשה של בנק ישראל רק 33% מסך המשכנתא יכולים היום להיות במסלול של ריבית משתנה, להבדיל משנים שעברו כאשר כל המשכנתא הייתה יכולה להיות בריבית משתנה. אך זה מאוד מסוכן במיוחד כשהריבית במשק עולה והלווים נמצאים בסכנה כלכלית. בנק ירושלים מציע את המסלולים הבאים: משכנתא צמודה למדד עם ריבית קבועה, משכנתא צמודה למדד עם ריבית משתנה, משכנתא צמודה לדולר או לאירו, משכנתא מט"ח לא צמודה ועוד. בנוסף למסלולים אלה מציע הבנק הלוואה בנקאית והלוואת משכנתה לזכאי משרד הבינוי והשיכון.

בנק ירושלים – שיטת הפירעון
בנק ירושלים למשכנתאות מציע ללקוחותיו כמה סוגי מסלולים לפירעון ההלוואה. ישנו מסלול הנקרא "שפיצר" – תשלומי קרן וריבית קבועים מלבד הפרשי הצמדה. זהו המסלול הבסיסי והנפוץ ביותר לפיו המשכנתא נפרעת בתשלומים קבועים לאורך זמן וכוללת מרכיב של הקרן והריבית. ישנו מסלול "גרייס" – דחיית תשלומי קרן ותשלום ריבית שוטפת בחלק מהתקופה של המשכנתא. מטרתו של מסלול זה להקטין את נטל ההחזר החודשי בתחילת ההלוואה, באמצע או בסוף. ישנו מסלול "בלון" – דחיית תשלומי קרן וריבית. הלווה יכול לסכם עם הבנק ולדחות באופן זמני את התשלומים השטופים: את ההלוואה כולה, את הקרן ואת הריבית. שיטה זו מתאימה להלוואות גישור לתקופות קצרות.

צריכים את הטלפון של מוקד המשכנתאות של בנק ירושלים?

 • מוקד להגשת משכנתא חדשה 076-8095143 5726* (שלוחה 1) שעות פעילות
  ימים א-ה   8:30-16:30
  יום ו'        8:30-13:00
                 
 • צפייה בנתוני המשכנתא שלך
  ללקוחות קיימים
  כניסה לחשבון באתר המידע שניתן לקבל באתר: מסלולים
  ריבית
  תאריך פירעון
  יתרת המשכנתא
 • מוקד שירות משכנתא ללקוחות קיימים5726*(שלוחה 2)לרשימת השירותים שלנו שעות פעילותימים א,ג,ד 8:30-15:30ימים ב,ה 9:00-14:00
  16:00-18:00ערב חג וחוה"מ 8:30-12:00