טיב טעם

באפשרותך להתקשר לקו הטלפון ולהגיע בלחיצת כפתור לשירות הלקוחות של רשת הסופרמרקטים טיב טעם, ובאמצעות הטלפון לברר במהירות ובקלות לגבי סניפים של הרשת, שעות פתיחה ושעות פעילות, מבצעים, מחירים, משלוחים, ועוד.
טיבטעם היא רשת סופרמרקטים ישראלית שהוקמה בשנת 1990, המתמחה בייצור, יבוא ושיווק של מגוון מוצרי מזון מן החי, הן טריים והן קפואים, אשר לא בהכרח נושאים תו כשרות, הכוללים בין היתר בקר, עוף, ארנבת, חזיר, פירות ים ודגים. בנוסף מייבאת הרשת יינות וגבינות.
לרשת טיב טעם סניפים בכל רחבי הארץ, אשר לרובם המכריע שעות פעילות נרחבות משך שבעה ימים בשבוע, כולל ימי שבת וחג.
טיבטעם הינה רשת כלל ארצית, שפעילותה התחילה בסניף הראשון בראשון לציון שהוקם בשנת 1993, ומונה נכון להיום כ-30 סניפים ברחבי הארץ וזאת לצד 4 מפעלים בבעלותה המספקים לסניפים מאכלי ים ומוצרי בשר, שבדרך כלל אינם מיוצרים בישראל.
סניפי רשת טיב טעם פרוסים כיום ברחבי הארץ, החל מכרמיאל, חיפה וקיבוץ מזרע בצפון, עבור דרך תל אביב, נתניה, הרצליה, חדרה, רמת גן, גבעתיים, בת ים, ראשון לציון ורחובות במרכז, וכלה באשדוד, אשקלון ובאר שבע בדרום.
ביכולתך ליהנות משירות הלקוחות של רשת טיב טעם, בין אם באמצעות הטלפון בקו האינדקס, ובין אם בכל הסניפים של הרשת, או באתר האינטרנט של הרשת, ולקבל מענה מהיר, אדיב ומקצועי לפניותיך.
באפשרותך גם להצטרף באמצעות האינטרנט, בסניפים או הטלפון למועדון הלקוחות של טיב טעם וליהנות ממבצעים והנחות מיוחדים נוספים.

צריכים את הטלפון של טיב טעם?

שעות הפעילות שלנו:

ימים א'-ה' : 8:30-21:30

יום ו' : 8:30-14:00 

דרכים ליצירת קשר:

טלפון (לא כולל שבת)  : 1-800-290-000 

הודעה דרך ווטסאפ (כולל שבת):  052-6340504 

מייל (כולל שבת) –  Hello@tivtaam.co.il

הודעה דרך פייסבוק מסנג'ר (כולל שבת)  לחצו כאן

שעות הפעילות במוקד עשויות להשתנות מעת לעת