ביטוח חקלאי

חברת ביטוח חקלאי מציעה שלל פוליסות וביטוחים עבור החקלאים, הקיבוצניקים, תושבי המושבים וכלל אזרחי ישראל: ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח עסק, ביטוח חובה מושב. לצידן תמצאו גם פוליסות מותאמות לפי פלחי שוק: פוליסות לתלמידים, חברי קיבוץ, ספורטאים, סטודנטים, ביטוח בעלי חיים, מפעלים ומשקים חקלאיים. המחירים בביטוח חקלאי הם מאוד אטרקטיביים, שכן הכיסויים וההרחבות מספקות את תחושת הביטחון המושלמת. רוצים לקבל עוד פרטים על ביטוח חקלאי? כאן לרשותכם כל המידע השימושי: טלפון, כתובת, מוקד שירות לקוחות וכו'.

ביטוח חקלאי – לא רק לקיבוצניקים
ביטוח חקלאי חברה לביטוח נוסדה בשנות ה- 30 של המאה הקודמת. בעקבות שרפות חזקות שפקדו את הישוב היהודי הצעיר וסירוב חברות הביטוח להעניק לחקלאים פוליסות ביטוח מתאימות, הוחלט בתנועה הקיבוצית של אותם הימים להקים חברת ביטוח חקלאי הדדי באמצעות יצירת קופה משותפת. מאז הכל היסטוריה וכיום ביטוח חקלאי היא חברת ביטוח לכל דבר בפריסה ארצית המונה רבבות חקלאיים ואנשי מושבים מ- 261 קיבוצים, מושבים ואגודות במגזר ההתיישבותי. היא מורשה לעסוק בכל סוגי ביטוח כללי וכך היא עושה – היא מציע קשת רחבה של ביטוחים גם למגזר הפרטי וגם למגזר המוסדי והעסקי.

ביטוח חקלאי – שלל פוליסות ביטוח
ביטוח חקלאי משווקת פוליסות ביטוח לכל צורך ולכל פלח שוק בישראל. בחברה תמצאו פוליסות למגזר הקיבוצי: רכוש וחבויות, למגזר התעשייתי ולעסקים: פוליסות רכב, בעלי חיים, תאונות אישיות, למגזר הפרטי: פוליסת רכב ודירה, פוליסות רכוש וחבויות, ביטוח ימי וכו'. באתר האינטרנט של ביטוח חקלאי תמצאו המון מידע שימושי עדכני כמו מידע על החברה, סוגי ביטוחים, מאמרים מקצועיים בנושא חקיקה, פסיקה, תכנון וכו', טפסים להורדה, הנחיות לתביעה, אמנת שירות, מילון מונחים, פניות הציבור, רשימת מוסכי הסדר, רשימת שמאי רכב, קישורים מומלצים וגם שאלות ותשובות.

צריכים את הטלפון של ביטוח חקלאי?

חייגו 03-502-9333