ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> משרדי ממשלה >> חברת חשמל טלפון

חברת חשמל טלפון
1-900-721-304
באינדקס כל שירותי הממשלה


חברת החשמל לישראל מפעילה את שירותי החשמל לתושבים מזה 90 שנה, וסיפורה שזור בסיפורה של מדינת ישראל. במסגרת פעילותה היא מייצרת ומספקת חשמל לכל בתי האב והארגונים בארץ, וכן היא מקדמת פיתוחים בתחום האנרגיה החלופית, התקשורת, ובתרומה לקהילה.

שירות לקוחות מהרגע הראשון
חברת החשמל מפעילה שירות לקוחות טלפוני יעיל ומקצועי. מיד בתחילת הקשר עם מספר הטלפון של החברה, תאתר המערכת את כתובתו של המתקשר. בכך למעשה היא תתחיל את תהליך הטיפול בלקוח, עוד לפני שהתחילה ההתקשרות עצמה. במקרה של התקשרות לגבי כתובת אחרת, ניתן להקיש את מספר החוזה, והמערכת תאתר את הכתובת המתאימה.

הטלפון של חברת החשמל
לאחר ההזדהות הראשונית במענה האוטומטי, השיחה תועבר לנציג שירות לקוחות טלפוני. במקרה של המתנה ממושכת, קיימת אפשרות של ניתוק השיחה מצד הפונה, והחברה תחדש את הקשר עם מספר הטלפון של הלקוח ברגע שהקו יתפנה. כשהטלפון יצלצל, השיחה תנותב מיד לנציג שירות לקוחות, המוסמך לטפל בפניות השונות.

המוקד של חברת החשמל לכל שאלה ובעיה
ניתן לפנות לנציג השירות בכל סוג של פניה: לקבלת מידע בתחומים שונים, במקרה של תקלות, חשבונות ותשלומים, הזמנות, ענייני חוזים ועוד. בכל מקרה של התקשרות עם שירות הלקוחות הטלפוני של חברת החשמל, מומלץ להכין מראש את מספר החוזה, כפי שמופיע בראש דף החשבון הדו חודשי.

חייגו לחברת חשמל בטלפון: 1-900-721-304

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com