המכללה למינהל

המכללה למנהל המסלול האקדמי, הינה המכללה האקדמית הפרטית הגדולה בישראל, והינה המוסד החוץ האוניברסיטאי הראשון של לימודים אקדמיים שהעניק תואר אקדמי. במסלול האקדמי – המיכללה למינהל, מתנהלים לימודי תואר ראשון, תואר שני, קורסים במסלול שער פתוח – מכינה קדם אקדמית ייעודית, ועוד. מודיעין טלפוני חדש הוקם עבור סטודנטים ומתעניינים של מכללת המסלול האקדמי. בחיוג אל טלפון, תוכלו לקבל מידע נרחב אודות מסלולי הלימוד, תנאי קבלה ופרטים נוספים על המכללה מנהל.

המסלול האקדמי בשיחת טלפון אחת
בחיוג אל טלפון, תגיעו אל שירות מודיעין מתקדם, אשר בשיחת טלפון אחת יעמיד לרשותכם את כל המידע על היחידות האקדמיות והתארים של המכללה למנהל:
החוג לפסיכולוגיה תואר ראשון, ביה"ס ללימודי מינהל עסקים הכולל תואר מנהל עסקים BA, תואר שני מינהל עסקים ותואר שני בלימודי מסים בעסקים MBT, בי"ס למשפטים תואר ראשון ושני, ביה"ס לתקשורת תואר ראשון ושני, ביה"ס לכלכלה תואר ראשון ושני, מדעי ההתנהגות, קרימינולוגיה, החוג למדעי המחשב, החוג ללימודי עיצוב פנים, תואר שני בלימודי משפחה, תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, ועוד.

כל המידע לתכנון הלימודים
מספר הטלפון המצורף הינו מספר מרכזי אל שירות מודיעין מתקדם וחדשני. בחיוג אל מודיעין טלפוני זה, יעמוד לרשותכם כל המידע הדרוש לתכנון הלימודים במסלול האקדמי המכללה למינהל: תנאי קבלה, תוכניות לימוד, שכר לימוד אגודת הסטודנטים, שעות קבלת קהל ועוד. כמו כן, יעמדו לרשותכם פרטי מידע נוספים, גם אודות האוניברסיטאות, אגודות הסטודנטים והמכללות הנוספות בארץ. השירות זמין עבורכם בכל עת ומכל מכשירי הטלפון. השירות מבוסס על מערכת מתקדמת לניתוב שיחות, שתכווין אתכם בין פרטי המידע על ידי לחיצות פשוטות על מקשי הטלפון. כל שעליכם לעשות, הוא פשוט להתקשר.

צריכים את הטלפון של המכללה למינהל?

חייגו 03-963-4000