בנק דקסיה

עיקר פעילותו של בנק דקסיה היא במגזר הציבורי לו הוא מעמיד פתרונות אשראי מגוונים. אך הוא פונה גם למגזרים אחרים ומספק קשת רחבה של מוצרים פיננסיים חדשניים, גם באמצעות אתר אינטרנט. אם הינכם זקוקים למידע אודות בנק דקסיה, כגון טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה, סניפים וכו' – כאן תמצאו כל מה שחיפשתם ובלחיצת כפתור אחת.

בנק דקסיה והמגזר המוניציפאלי
בנק דקסיה ישראל בע"מ זוהי חברת בת של קבוצת הבנקאות והפיננסיים הבלגית-צרפתית דקסיה. הוא הוקם בשנת 1953 ומטרתו הייתה להוות צינור של ממשלת ישראל להעברת כספים לרשויות המקומיות. גם היום, בנק דקסיה היא הזרועה הפיננסית של הרשויות המקומיות המעניקה קשת רחבה של פתרונות פיננסיים למגזר המוניציפאלי. אך בשנת 2001 הבנק הופרט ובשנת 2008 הוא קיבל רישיון לפעול כתאגיד בנקאי מלא (בנק מסחרי). לכן, היום הוא פונה לקהל לקוחות רב: רשויות מקומיות, איגודי ערים, חברות כלכליות, תאגידי מים, ספקים למגזר הציבורי, יזמים ומשקיעים פרטיים.

בנק דקסיה ושירותיו המגוונים
בנק דקסיה מתמחה במתן כל סוגי האשראי ופתרונות מימון: פתיחת חשבון עו"ש, מתן אשראי לתקופות שונות, קבלת הכנסות מארנונה, מענקי מדינה, תשלום משכורות, ניהול פיקדונות מניבים, פתיחה וניהול של חשבונות שונים, מתן ערבויות, ניכיון שטרות ומחזור הלוואות ועוד. באתר האינטרנט של בנק דקסיה (הפועל גם בשפה העברית וגם באנגלית ובערבית) לרשותם של הלקוחות מערכת ממוחשבת חדישה המאפשרת לבצע מגוון רב של פעולות ולקבל מידע אודות הבנק, שירותיו וכליו הפיננסיים. דרך האתר אפשר להיכנס לחשבון הבנק, לבקש אשראי ולפתוח פיקדונות, להשקיע בבורסה וכן האלה. כמו כן, דרך האתר אפשר להוריד טפסים, לראות מצגות שונות ולהתעדכן על עמלות הבנק או על מדדים בשוק ההון בזמן אמת.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של בנק דקסיה?

חייגו 03-764-7600