גוליבר 

במהלך 12 שנות פעילותה בישראל הפכה חברת גוליבר לשם נרדף לנופש איכותי ובמחירים אטרקטיביים. זוהי חברת נסיעות, תיירות ונופש שמציעה ללקוחותיה ספקטרום נרחב של שירותי תיירות בארץ ובחו"ל. היא פועלת באמצעות אתר האינטרנט שלה המספק לגולשים מידע עדכני ונרחב על כל הדילים הכדאיים ביותר, על חבילות נופש, טיסות, בתי מלון, אירועים וסידורים נלווים הכרוכים ביציאה לחופשה. כאן לרשותכם כל המידע הנחוץ לכם על חברת גוליבר, כולל כתובת אתר האינטרנט, טלפון של שירות לקוחות, מודיעין ועוד.

גוליבר – מידע על החברה
חברת גוליבר, שהוקמה בשנת 2001, היא חברה פרטית בבעלותה של קבוצת ההשקעות המובילה בענף התיירות בישראל בשם מרקום. היא מציעה את שירותיה באמצעות אתר האינטרנט שלה המספק חוויית קנייה נעימה, ידידותית והכי חשוב – בטוחה. בשנת 2012 היא נבחרה לזוכה בתחרות WEBI – האוסקר הישראלי לאתרי האינטרנט של "אנשים ומחשבים" (פורטל בתחום המיחשוב והטכנולוגיה). מה גם, בשנים האחרונות גוליבר זוכה ברצף בפרס האתר המצטיין בקטגוריית תיירות ונופש. מידי שנה כ- 150,000 אזרחי ישראל בוחרים בחברת גוליבר ליהנות איתה מהחופשה בארץ ובחו"ל.

גוליבר – מידע על השירותים
גוליבר מציעה ללקוחותיה מבחר עצום של שירותי תיירות, הניתנים להזמנה באמצעות אתר האינטרנט שלה ובמחירים אטרקטיביים. באתר תמצאו: טיסות, חופשות, נסיעות, תיירות, כרטיסי טיסה וגם כרטיסי טיסה מוזלים, דילים של הרגע האחרון, חופשה בחו"ל, נופש בארץ, השכרת רכב, ביטוחים, בתי מלון בישראל ובחו"ל, טיולים מאורגנים וגם מידע עדכני אודות מחירי טיסות ולינה. כאן לרשותכם טיסה לתאילנד, טיסה לניו יורק, טיסות לאילת, טיסות לכל היעדים באירופה, טיסות לארה"ב, טיסות למזרח הרחוק וכו'. באתר מוצגים גם מבצעים כמו הדיל היומי של גוליבר, הצעות נבחרות לרגע האחרון, הטבות לחגים.

צריכים את סוכן הנסיעות שלכם בגוליבר?

חייגו 03-713-7777