בנק הבינלאומי למשכנתאות

מחפשים מידע על בנק הבינלאומי למשכנתאות? רוצים לחשב באופן עצמאי את החזרי המשכנתא העתידיים? מתלבטים באיזה מסלול משכנתא לבחור? כאן תמצאו מידע מקיף ועדכני אודות שירותי בנק הבינלאומי למשכנתאות, שכן אודות שלל שירותיו המתקדמים: מחשבון משכנתא, הלוואת משכנתה, משכנתא ריבית, מסלולי משכנתא, ביטוח משכנתא, מודיעין, טלפון, מוקד שירות לקוחות, שעות פתיחה של הסניפים, כתובת של הסניף הקרוב לביתכם ועוד.

בנק הבינלאומי למשכנתאות – הלוואה לכל מטרה
בנק בינלאומי למשכנתאות מציע ללקוחותיו משכנתא לכל מטרה והמטרות יכולות להיות רבות. כך למשל, ישנם אנשים הזקוקים למשכנתא עבור רכישת דירה ראשונה (במקרה כזה הם יצטרכו להציג לבנק הון עצמי בגובה של 25% מערך הנכס). ישנם גם משפרי דיור המבקשים למכור את הדירה הישנה שלהם ובמקום לקנות דירה חדשה (הם יצטרכו להציג לבנק הון עצמי של 30% מערך הנכס). ישנם אנשים הזקוקים למשכנתא לצורך השקעת נדל"ן (הם יצטרכו להציג לבנק הון עצמי של 50% מערך הנכס). ישנם גם כאלה הזקוקים למחזור משכנתא קיימת, לגרירת משכנתא קיימת, לפירעון מוקדם של משכנתא, להלוואה על נכס קיים וכן הלאה.

בנק הבינלאומי למשכנתאות – מסלולי משכנתא
לבנק הבינלאומי למשכנתאות ישנם כמה מסלולים של הלוואות שמטרתן להתאים לכל אדם בהתאם לדרישותיו הספציפיות. בין המסלולים: מסלול שקלי בריבית קבועה (כדי לדעת מראש את סכום ההחזר החודשי), מסלול צמוד למדד בריבית משתנה (כדי ליהנות מירידה עתידית של הריבית), מסלול צמוד למדד בריבית קבועה (כדי לקבל הלוואה קבועה ונוחה), מסלול צמוד למט"ח (לדולר או לאירו).

בנק הבינלאומי למשכנתאות – מדריכים
באתר של בנק הבינלאומי למשכנתאות אתם יכולים למצוא מדריך משכנתא מקיף שיסייע לכם בכל שלב ושלב בדרך למשכנתא הכדאית ביותר. מהמדריך ניתן ללמוד את כל השלבים: בשלב הראשון יש לקבל אישור עקרוני לאחר הגשת בקשה ללא תשלום, בשלב השני יש לבחור מסלול משכנתא רצוי ואפשרויות מימון, בשלב השלישי יש לקבל אישור סופי על משכנתא המתבצע במהלך פגישה אישית עם יועץ משכנתאות באחד מסניפי בנק הבינלאומי למשכנתאות.

צריכים את הטלפון של מוקד המשכנתאות של בנק הבינלאומי? חייגו

מוקד משכנתאות Call בטלפון 3533*

מכל טלפון שעות פעילות המוקד הורדת טפסים