שקם אלקטריק – טלפון שירות לקוחות

שקם אלקטריק היא מהרשתות הגדולות בישראל למוצרי חשמל ואלקטרוניקה. הרשת מונה סניפים רבים מצפון עד אילת, והיא ידועה בזכות איכות מוצריה. כמו כן, היא ידועה במחיריה הזולים, וכן במבצעים וההנחות שהיא מקיימת על המוצרים השונים במהלך כל השנה.

מספר הטלפון של שקם אלקטריק
ברשת שקם אלקטריק מקדישים תשומת לב מיוחדת ללקוח, ולכן הושקעו מאמצים רבים בבניית מערך שירות לקוחות טלפוני מאורגן ואיכותי, העונה לכל השאלות והבעיות. מספר הטלפון של שקם אלקטריק הוא הכתובת הזמינה והישירה ביותר לטיפול בל סוג של פניה.

שירות לקוחות מעל ומעבר
בשקם אלקטריק מאמינים שתקשורת גלויה ככל היותר עם הלקוחות היא שמאפשרת את השירות האידיאלי עבורם. בשונה מאגפי שירות לקוחות של חברות אחרות, הנציגים בקו הטלפון של שקם אלקטריק מספקים את כל המידע הרלוונטי, מתוך התחשבות מלאה באינטרס של הלקוחות. כמו כן, הם מעניקים מידע בסיסי על המוצרים ועל החברות השונות למי שאינו בקי בתחום, וגם נותנים לו את הכלים להבין יותר טוב את תמונת המצב.

שירות לקוחות טלפוני מקצועי
בנוסף ליחס האישי שניתן לכל לקוח, משמש קו הטלפון של שקם אלקטריק גם כמערך שירות לקוחות שוטף, המטפל בפניות לגבי מוצרים שנקנו. בצירוף תעודת אחריות שנמצאת בתוקף, ניתן לפנות למוקד השירות, ולתקן או להחליף את המוצרים. נציגי השירות מנוסים בתחומם ויודעים לתת את המענה המהיר והטוב ביותר עבור כל פונה ופונה.

לשירות הלקוחות של שקם אלקטריק

צוות שירות הלקוחות של אתר שקם אלקטריק – עומד לרשותכם במהירות: שינוי

1. בערוץ הדיגיטלי באמצעות טופס צור קשר מהיר בהמשך עמוד זה.

2. בכתובת המייל  cs.mh@ecp.co.il

3. בטלפון 073-2398701 (שלוחה 2) [בנושאי רכישות מהאתר]בימים א'-ה' בין השעות 16:00 -08:30, ביום ו' בין השעות 08:30-12:00    
מוקד המכירות הטלפוני של אתר שקם אלקטריק – עומד לרשותכם בטלפון 073-2398701(שלוחה 1)
בימים א'-ה' בין השעות 08:00 – 20:00, בימי ו' בין השעות 08:00 – 14:00 ובמוצ"ש  שעה לאחר צאת השבת ועד לשעה 22:00.