שלמה Sixt

שלמה SIXT הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום השכרת הרכבים. לחברת שלמה סיקסט רכבים רבים ומגוונים אותם היא מציעה עבור לקוחותיה: השכרת רכב קטן, משפחתי, מסחרי, טנדרים ועוד. כמו כן, ניתן בחברה לקבל שירותי ליסינג פרטי, ליסינג תפעולי, מכירת רכבים מליסינג וכאמור, מגוון רכבים להשכרה. לחברת שלמה סיקסט סניפים רבים ברחבי הארץ, מקרית שמונה ועד אילת, בהם תוכלו לקבל את מגוון השירותים. מודיעין טלפוני חדש מאפשר לכם לגשת אל הסניפים השונים ולקבל את מירב המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות. בחיוג אל קו טלפוני, תוכלו להגיע אל שירות מודיעין זה וליהנות בקלות משירותי חברת shlomo sixt – הכל בשיחת טלפון אחת.

כל המידע – מודיעין טלפוני אחד
חברת SIXT שלמה ידועה בפריסתה הארצית ובמגוון שירותיה. מוקד טלפוני חדש מאפשר לכם נגישות אל כל המידע הדרוש לכם לקבלת השירותים השונים: בירור שעות פעילות, היכן ניתן לקבל שירותי מכירת רכב מליסינג, כתובות הסניפים ועוד. לחברת שלמה SIXT סניפים ברחבי הארץ אשר בכל אחד מהם תוכלו לקבל שירותים מעט שונים בשעות מעט שונות. במיוחד עבור זה הקמנו את קו הטלפון המתקדם שלנו. כל שעליכם לעשות הוא להרים את הטלפון ולחייג אל המספר המצורף, אשר יוביל אתכם אל מוקד טלפוני מעודכן וחדשני.

שירות מודיעין כללי לנוחיותכם
בחיוג אל קו טלפוני , תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות. המערכת שלנו מלאה בכל המידע הדרוש לכם על מנת שתקבלו את השירות הטוב ביותר ובמהירות. מספר טלפון זה מהווה מספר מוביל אל מוקד המודיעין שלנו, בו תוכלו לקבל את מרב המידע אודות חברת שלמה SIXT, על סניפיה ושירותיה השונים, ואף מידע על חברות השכרת רכבים וליסינג נוספות בארץ. מהיום, אין צורך לחפש מספרי טלפון שונים עבור כל סניף ברשת ואף עבור החברות השונות. המערכת שלנו תעשה את זה כבר בשבילכם – כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל מספר הטלפון המצורף. ניתן לגשת אל השירות מכל מכשיר טלפון ובכל שעה ביום.

צריכים את הטלפון של שלמה סיקסט? חייגו לחברת שלמה סיקסט

6880*