קסטל 

קסטל משרד כרטיסים הוא משרד הכרטיסים הראשון שהוקם בישראל. מאחוריו עשרות שנות פעילות מוצלחת בתחום מכירת כרטיסים וכיום הוא מוביל את השוק שכולל כבר עשרות משרדי כרטיסים ברחבי הארץ ועשרות אתרי אינטרנט ברשת. קסטל כרטיסים מציע לכם אפשרות נוחה ומאוד פשוטה להזמנת כרטיסים לכל מופע ולכל אירוע תרבותי שאתר רק תרצו. כאן באתר תמצאו מידע מקיף אודות קסטל: טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה, כתובת אתר אינטרנט להזמנת כרטיסים און ליין ועוד. דרכנו אתם יכולים להזמין לעצמכם מקום בכל אירוע: הופעות חיות, מופעים של זמרים מחו"ל, הצגות ילדים, הצגות סטנד אפ, אטרקציות לכל המשפחה, ביקור במוזיאונים או תערוכות, סיורים בגני חיות ושמורות טבע והרשימה עוד ארוכה.

קסטל – משרד באבן גבירול
משרד המכירות הראשי של קסטל כרטיסים נמצא ברחוב אבן גבירול בתל אביב. אתם יכולים לגשת למשרד בשעות פעילותו ובמקום, באמצעות מזומן או כרטיס אשראי, להזמין כרטיסים להופעה ואפילו כרטיסים מוזלים. קסטל משתפת פעולה עם ועדי עובדים, מועדוני חברים וארגונים מסחריים ומעניקה לחבריהם הנחות על שלל אירועים. את כתובת הסניף המדויקת ואת שעות הפתיחה אתם יכולים לקבל כאן באתר.

קסטל – אתר אינטרנט
על מנת לייעל את אופן הזמנת הכרטיסים ולאפשר ליותר אנשים ליהנות ממופעים ומאירועי תרבות בישראל ובעולם, משרד קסטל כרטיסים העתיק את פעילותן לרשת האינטרנט. היום משרד קסטל משתף פעולה עם חברת איוונטים העולמית שלאחרונה פתחה כאן בישראל את סניפה הראשון. שיתוף פעולה זה מאפשר לכם מעכשיו לרכוש כרטיסים להופעות באמצעות אתר האינטרנט של איוונטים. בלחיצת כפתור אחת אתם יכולים להדפיס את הכרטיסים שהוזמנו במדפסת הביתית. באתר אתם תמצאו חלוקת קטגוריות לפי ערים וחלוקת קטגוריות לפי סוגי מופעים: סטנד אפ, זמרים מחו"ל, זמרים ישראלים, הצגות לילדים והצגות תיאטרון, תערוכות, סיורים בטבע ועוד.

צריכים את הטלפון של קסטל?

חייגו 03-6045000