קניון הזהב

קניון רמת אביב הוא אחד הקניונים המפוארים ביותר בישראל. בנוסף לבית הקולנוע המפואר, מסעדות ובתי קפה שיש בתחומו, פעילויות לילדים ולכל המשפחה, קניון רמת אביב מציע עשרות חניות של מותגים בינלאומיים. אם אתם מחפשים מידע אודות קניון רמת אביב, סניף ארומה, קפה קפה סניפים, מרכז קניון רמת אביב, טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה, מודיעין ועוד – כאן תמצאו את כל מה שאתם צריכים במקום אחד ובלחיצלכל מי שמחפש קניונים בראשון לציון, חנויות בראשון לציון, סרטים ראשון לציון, מסעדות, בתי קפה או פעילויות עם ילדים בראשון לציון – מוזמן להגיע לקניון הזהב. זהו הקניון הגדול ביותר בישראל שבשטחו פועלים מאות עסקים מתחומים שונים. הקניון, ששוכן באזור התעשייה המערבי של העיר, ממוקם באזור נגיש מאוד לצירי תנועה ראשיים (כביש 4 ונתיבי איילון) ולנתיבי תחבורה ציבורית. כאן באתר אתם יכולים למצוא כל המידע השימושי אודות קניון הזהב: טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה, מודיעין וכו'.

קניון הזהב – ראשון לציון
קניון הזהב – ראשון לציון הוא אחד הקניונים הוותיקים בישראל שכן הגדול ביותר כיום בארץ. הוא פתח את שעריו בשנת 1993, כעבור 3 שנים הורחב בפעם הראשונה, אחר כך שוב הורחב בשנת 2004 ובשת 2007 שוב כאשר נוסף לו מתחם ייחודי וראשון מסוגו בישראל – מתחם ילדים ותינוקות. רק המתחם החדש הזה כולל 20 חניות המתמחות במוצרי ילדים ותינוקות. בקניון עצמו אפשר למצוא עוד כ- 300 עסקים וחניות בתמהיל שונה ומגוון: רשתות אופנה, הלבשה, הנעלה, תכשיטים, ספורט, אופטיקה, מוצרי בית, טיפוח ויופי וכמובן מסעדות, בתי קפה ועוד שלל מתקני בידור לכל המשפחה. כמו כן, לרשותם של המבקרים 1,750 מקומות חנייה ללא תשלום.

קניון הזהב – פעילויות
בקניון הזהב בראשון לציון אפשר למצוא המון אטרקציות לכל המשפחה וכמובן לערוך קניות של המותגים והחברות הטובות ביותר בשוק. כך למשל, בנוסף לשורה ארוכה של מותגי אופנה אפשר למצוא בקניון פארק שעשועים בשם פלטינום הכולל שולחנות Multi touch, אצטדיון כדורגל אינטראקטיבי, מנהרת תעתועים מסתובבת, עמוד מודעות ממוחשב, עמדות X-BOX Kinect ועוד. בקניון ישנה גם משחקיית הזהב, משחקיית הג'ימבורי הענקית לילדים מכל הגילאים ועוד שלל אירועים ופסטיבלים לילדים ולכל המשפחה.

צריכים את הטלפון של קניון הזהב?

חייגו 03-961-9710