סיטי שופ

רשת סיטי שופ היא אומנם רשת יחסית חדשה בנוף השיפוצים הישראלי אך ברור שהיא באה לקרוא תיגר אמיתי על הרשתות השולטות כיום בשוק כמו הום סנטר ואייס קנה ובנה. רשת סיטי שופ היא אחד המקומות הטובים ביותר להגיע אליהם למי שמחפש מוצרים איכותיים ובמחירים נוחים. על המדפים תמצאו: כלי בית, מוצרי עיצוב, טקסטיל, פרזול, אינסטלציה, אמבטיות, רהיטים, מוצרים ורהיטי גן, תאורה, חשמל ועוד. לרשותכם מידע מקיף ועדכני אודות רשת סיטי שופ: כתובת של הסניף הקרוב לביתכם, טלפון של שירות לקוחות, שעות פתיחה וכתובת אתר האינטרנט. כנסו והרוויחו זמן וכמובן גם מחיר טוב ושירות "מהיבואן לצרכן".

סיטי שופ – רשת בפריסה ארצית
רשת סיטי שופ (city shop) היא רשת פרטית בתחום התחזוקה והשיפוצים הפונה גם לפרטיים ולגופים עסקיים. היא נוסדה בשנת 2011 וכיום מונה 20 סניפים ברחבי הארץ: ירושלים תל אביב, חיפה, אשקלון, עפולה, חדרה, רחובות ובעוד מקומות. רוב המוצרים לבית ולגינה שמציעה הרשת מיובאים עי ידי חברות האם ששייכות לבעלים. שותפות מסוג זה מאפשרת לרשת להציע ללקוח מחירים אטרקטיביים מאוד לצד שירות מקצועי "מהיבואן לצרכן". ישנם גם מוצרים של מותגים בינלאומיים מובילים כמו פלנרו, Hyundai, Selmor, Asaki ואחרים.

סיטי שופ – לקנות ולהתעדכן
סיטי שופ היא כאמור רשת של חניות כלי בית/ חנויות כלי מטבח /חנויות עשה זאת בעצמך. אתם יכולים למצוא בה את כל מה שחסר לכם לשיפוץ המושלם והמוצלח ביותר. לרשותכם מחירים נוחים ושלל מוצרים איכותיים: כלי עבודה חשמליים, מוצרי לעיצוב הבית, מחלקת צבע, חומרי גלם לאמבטיות, לחדרי ילדים והרשימה עוד ארוכה. באתר של הרשת אתם יכולים למצוא קטלוג מסודר של כל המוצרים וכמובן גם עדכונים אודות המוצרים החדשים והמבצעים: מבצע השבוע ומבצע החודש.

צריכים את הטלפון של סיטי שופ?

חייגו 03-933-3986