עיריית נתניה

עירית נתניה הינה גוף שלטון מקומי האחראי על ניהולה השוטף של העיר נתניה. קו טלפון מרכזי וחדש מאפשר לכם גישה מהירה אל כל האגפים והמחלקות של העירייה:
לשכת ראש העיר, מנהל כספים, אגף גבייה, מנהל הנדסה, מנהל תפעול, אגף רישוי ופיקוח, אגף מבני ציבור, פיקוח על הבנייה, רשות החניה, ווטרינר, רישוי עסקים, אגף שיפור פני העיר, רכש, מנהל חינוך וחברה, גני ילדים, חינוך מיוחד, חינוך יסודי, מחלקת נוער, אגף קידום נוער, אגף לוגיסטיקה, משאבי אנוש, מחלקת רווחה, חטיבת הספורט, מחלקת תרבות וכן הלאה.

מודיעין טלפוני עיריית נתניה
שירות מודיעין חדשני, מאפשר לכם לקבל את כל המידע הדרוש לכם מעיריית נתניה, באופן מהיר וזמין, ומקשר אתכם אל כל המחלקות והאגפים בה. במקום לחפש בגוגל ביטויים בעברית קלוקלת, כמו: "עיריית דרושים", "נתניה עירייה טלפון", "דרושים נתניה עירייה", "רישום ילדים לגני ילדים נתניה", "תרבות נתניה עירונית" וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע המבוקש לכם – מהיום, תוכלו בשיחת טלפון אחת בלבד, לקבל את כל הפרטים והמידע להם אתם זקוקים.
כל המידע – מודיעין טלפוני אחד
עירייה היא גוף המאגד תחתיו מגוון שירותים מרכזיים וחשובים עבור תושבי העיר. פעמים רבות עולה הצורך לקבלת שירותים עירוניים, דוגמת הרשמה לגני ילדים, אך אנו מתקשים באיתור מספר טלפון או פרטים אחרים. על מנת להקל עליכם את הפניה בעתיד, הקמנו שירות מודיעין חדשני. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו למערכת חכמה אשר תוביל אתכם בלחיצות מקשי הטלפון אל המידע המבוקש: תשלומי מי נתניה, דו"חות, שעות פעילות, היכל תרבות נתניה ואירועים עירוניים, ארנונה ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית נתניה?

חייגו 09-860-3126