עיריית נצרת

עירית נצרת היא הרשות המקומית של העיר נצרת, והגוף האחראי על ניהולה השוטף. שירות מודיעין מרכזי ומתקדם מאפשר לכם בשיחת טלפון אחת להגיע אל כל האגפים והמחלקות בעירייה:
לשכת ראש העיר, אגף חינוך, מינהל הכספים, מינהל הנדסה ותשתיות, אגף קליטה ואכלוס, אגף רווחה, המחלקה המשפטית, אגף הכנסות, מחלקת גבייה וארנונה, אגף הרכש, אגף רישוי ופיקוח על הבנייה, המרכז למניעת וטיפול אלימות במשפחה, מחלקת רווחה ילדים ונוער, טיפול בהתמכרויות, היחידה לקידום מעמד האישה, רשות החניה, רישוי עסקים, מחלקת קהילה והתנדבות, מדור תרבות, מחלקת תעסוקה, מבקר העירייה, שירותים סוציאליים וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית נצרת
שירות מודיעין מתקדם שהוקם עבורכם, מאפשר לכם לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים מעיריית נצרת, ואף להתקשר במהירות וביעילות עם כל המחלקות והאגפים בה. במקום לחפש באינטרנט ביטויים, כמו: "עירייה דרושים טלפון", "עירייה נצרת כתובת", "גני עירייה נצרת" וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם – מהיום, תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים והנחוצים לכם בחיוג אל מספר טלפון אחד.
כל המחלקות, כל השירותים
העירייה היא גוף תחתיו ניתנים שירותים רבים ומהותיים עבור תושבי העיר. פעמים רבות עולה הצורך לקבלת מידע או שירותים עירוניים אך איתו גם הקושי באיתור מספרי הטלפון או פרטים נוספים. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים והמידע, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות, אשר בלחיצות מקשי הטלפון תוביל אתכם אל המידע המבוקש: תשלומי דוחות חניה, ארנונה ומים, מחלקת גביה, הרשמה לגני ילדים, אירועי תרבות, שעות קבל קהל ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית נצרת?

חייגו 04-645-9365