טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> מסעדות המבורגר >> מקדונלדס משלוחים - טלפון

מקדונלדס טלפון
1900-72-0245מספר הטלפון של מקדונלדס
מי מאיתנו לא מכיר ואוהב את רשת ההמבורגרים הבינלאומית המשפחתית והאהובה מקדונלדס. אם גם אתם רוצים ליהנות משירות לקוחות מקצועי מהצוות במקדונלדס, באפשרותכם להתקשר למספר הטלפון של הרשת ולקבל מענה לכל בעיה או שאלה.

שירות לקוחות מקדונלדס
אם יש לכם תלונה, שאלה, בקשה או בעיה בכל הנוגע למזון או לשירות של רשת ההמבורגרים המפורסמת בעולם – כבר אין צורך לחפש מה מספר הטלפון של מקדונלדס. פשוט חייגו למספר הטלפון המופיע למעלה ותקבלו מענה מצוות פניות הציבור בהנהלת רשת מקדונלדס בישראל הממוקמת בקיבוץ געש.
בנוסף, אם תחייגו למספר הטלפון של מקדונלדס המופיע למעלה, תוכלו גם לבדוק ולקבל פרטים ומידע לגבי מבצעים, הזמנת אירועים, שיווק ופרסום ברשת מקדונלדס.

טלפון של שירות לקוחות מקדונלדס
בין אם אתם אוהבים להזמין ארוחת המבורגר, מק קבב, עוף או דגים, בין אם אתם אוהבים ליד הבשר שלכם צ'יפס או פוטטו, בין אם אתם מעדיפים ארוחה בריאה ודלת קלוריות ממגוון הסלטים ברשת, עם שתיה או עם קינוח, כארוחת ילדים עם הפתעה או כארוחה למבוגרים – כולכם מוזמנים פשוט להתקשר למספר הטלפון של מקדונלדס.
בתיאבון!
צריכים את הטלפון של מקדונלדס? חייגו 1900-72-0245

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com