ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון מכללת אילת

מכללת אילת *
1900-72-0070

באינדקס המכללות של ישראלמכללה רב תחומית - מכללת אילת, הינה מכללה אקדמית שהוקמה בשנת 2000 ושוכנת בעיר אילת, בדרום הארץ. המכללה החלה את דרכה כסניף אילת של "מכללת ריידמן" לרפואה אלטרנטיבית, ועם השנים פתחה תחומי לימודים אקדמיים נוספים. המרצים במכללת אילת הינם בעלי תואר ראשון ואף תואר שני בתחומים השונים, אמנם המכללה מציעה בעיקר לימודי תעודה וקורסים, ולא לימודי תואר. עבורכם, מועמדים וסטודנטים במכללה הרב תחומית אילת, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני. כל המידע לו אתם זקוקים, זמין עבורכם בנוחות ובמהירות, בשיחת טלפון אחת בלבד אל השירות.

כל תחומי ותוכניות הלימוד
בחיוג אל שירות מודיעין במספר הטלפון, יעמוד לרשותכם מידע נרחב אודות תחומי הלימוד המיוחדים של מכללת אילת.
לימודי רפואה משלימה (מכללת ריידמן): לימודי תזונה טבעית, פסיכותרפיה גופנית, לימודי נטורופתיה, מגמה לרפואה סינית, דולות ותומכות לידה, לימודי שיאצו, לימודי טווינא, לימודי רפלקסולוגיה, הכשרת מטפל רב תחומי במגע, פרחי באך, ועוד; הנחיית קבוצות (מכון אדלר): המסלול להכשרת מנחי קבוצות הורים, המסלול להנחיית קבוצות גיל שלישי, ועוד; בית הספר לאימון: קורס להכשרת מאמנים, קורס אימון עסקי, קורס אימון קבוצתי; קורסי אמנות (בית האומנים ת"א): קורס רישום, קורס ציור, קורס ציור מתקדמים; קורסי רוח, מיסטיקה והעצמה: קלפי טארוט, נומרולוגיה, אסטרולוגיה, מסלול להכשרת יועצים רוחניים, ועוד.

לתכנן את הלימודים בשיחת טלפון אחת
טלפון זה: 1900-72-00-71, הינו מספר טלפון מרכזי אל שירות מודיעין המושתת על מערכת חכמה לניתוב שיחות. בין המידע תוכלו לנתב בנוחות, באמצעות לחיצות על מקשי הטלפון: תעודות, תנאי קבלה, שכ"ל, מערכת שעות ועוד. כמו כן, מודיעין טלפוני זה אגד עבורכם מידע נרחב גם אודות מכללות ואוניברסיטאות נוספות בישראל ובאילת. השירות זמין עבורכם מכל מכשירי הטלפון ובכל שעה.

צריכים את הטלפון של מכללת אילת? חייגו 1900-72-0070

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com