מי אביבים מוקד תשלומים ושירות לקוחות

מי אביבים – תאגיד המים הגדול בגוש דן
חברת מי אביבים היא תאגיד המים של אזור תל אביב יפו והיא הוקמה בשנת 2010. מטרתה העיקרית היא לספק את איכות המים הטובה ביותר שניתן, יחד עם שיפור ותכנון תשתיות לצד שירות טלפוני, פרונטאלי ואינטרנטי יעיל ולבבי. צרכנים שרוצים ליצור קשר עם התאגיד יכולים בין היתר גם להתקשר

מי אביבים – כל פניה מטופלת במהירות
אמנת השירות של מי אביבים הינה אורים ותומים לכל עובדי התאגיד. המחויבות היא גדולה והאחריות גדולה אף יותר. לצורך התמיכה, יכולים התושבים ליצור תמיד קשר עם מרכז מידע אנושי או ממוחשב, לקבל שירות טלפוני מהיר וחסכוני וליהנות גם מפעילות של מרכז שירות לאורך שעות היום. ככלל, הצרכנים תמיד נמצאים בראש סדר העדיפויות ובכל דרך שיבחרו לפנות, אינטרנט, טלפון, פקס או הגעה פיזית למשרדי החברה – תמיד הפניה תתקבל ותטופל באופן מיידי.

מי אביבים – נושאים שונים ומספרי טלפון מתאימים
על מנת להגיע לתאגיד ישנו מספר טלפון ראשי, אך מי שצריך טלפון נוסף וישיר של אחת היחידות בתאגיד, כמו אישור תכניות אספקת מים, אישור תכניות אספקת ביוב או תיעול, הזמנת חיבורי מים או ביוב על פי היתרי בנייה וכדומה, מוזמן להיכנס לאתר התאגיד ולמצוא את כל פרטי ההתקשרות. כמובן שניתן ליצור קשר עם המספר הראשי דרך אותו מוקד שירות חרוץ ולקבל את מספר הטלפון של היחידה הנדרשת.

להצליח לשמור על מי אביבים מוצלחת
הרבה מההצלחה של התאגיד היא בגלל שיתוף הפעולה של התושבים ולכן יצירת הקשר חשובה. מוקד טלפוני הינו כלי מעולה לשמירה על קשר ולא רק לטיפול בבעיות, אלא בכל סוגיה אחרת שחשוב להעביר הלאה.

ליצירת קשר עם תאגיד המים מי אביבים חייגו : 

1-800-071-202