מיני ישראל

פארק מיני ישראל הוא חוויה ענקית לילדים ולמבוגרים בכל הגילאים. בפארק אפשר למצוא דגמים מוקטנים ומרהיבים ביופיים של מקומות ,אזורים ובניינים בעלי חשיבות שונים בישראל. בנוסף, הפארק מציע שלל אטרקציות לילדים הפתוחות לקהל הרחב גם בשבת. כאן באתר תמצאו כל המידע המעניין אתכם על מיני ישראל: טלפון, אינדקס פעילויות, מודיעין, כתובת, שעות פתיחה וכו'.

מיני ישראל – מידע כללי
מיני ישראל, השוכן בלב ליבו של עמק איילון בין תל אביב לירושלים, סמוך למנזר לטרון ואתר יד לשיריון, הוא פארק מיניאטורות שבנוי בצורת מגן דוד וכולל בתוכו 35 דונם של מייצגים ועוד כ- 2 דונם מסחר ומבני שירות. 385 דגמים המוצגים בו עשויים בקנה מידה של 1:25, זאת אומרת שכל מטר במציאות הוא ארבע סנטימטרים בדגם המיניאטורי. הפארק נפתח למבקרים בשנת 2002 ומאז זוכה להצלחה מסחררת, גם בקרב הישראלים וגם בקרב התיירים מכל העולם. מידי שנה מבקרים בו למעלה מ- 400 אלף מבקרים, לא מעט מהם גם ילדים שהוריהם מחפשים פעילות לילדים שהיא גם מרתקת ומרגשת וגם בעלת ערך לימודי.

מיני ישראל – אטרקציות
מיני ישראל מציע למבקרים ליהנות מארץ ישראל מזוויות שהם טרם הכירו. הרי למי יצא פעם להביט על נתיבי איילון מלמעלה, לבקר בשוק הכרמל או שוק מחנה יהודה ללא צפיפות, לקפוץ לאילת בלי לבזבז 4 שעות? במיני ישראל אפשר לעשות את זה בקלות ובהנאה רבה, בכל ימות השנה וגם בשבת למי שמחפש מקומות בילוי ילדים בשבת. בנוסף לכך, מיני ישראל מציע עוד שורה ארוכה של אטרקציות לילדים, פעילויות עם ילדים, מבוגרים וכל בני המשפחה: חדר מולטימדיה עם מגוון משחקי טלוויזיה פינת יצירה, מתקן סימולאטור המציג סרטים באורך של 3 דקות, קולנוע תלת מימדי עם סרטים באורך של 15 דקות לפיהם אפשר ללמוד יותר על ארץ ישראל.

צריכים את הטלפון של מיני ישראל?

חייגו 1-700-559-559