מועדון הוט

מועדון צרכנות הוט, המוביל היום את תחום הצרכנות הנבונה בישראל, מציע לחבריו כמות עצומה של הנחות, הטבות, דילים ומבצעים על שלל שירותים ומוצרים. באתר המועדון, שאת הכתובת שלו אתם יכולים למצוא כאן באתר יחד עם מידע שימושי כמו טלפון, כתובת, שירות לקוחות וכו', אתם יכולים למצוא כל מוצר וכל שירות לו אתם זקוקים ועליו תקבלו הנחה: השכרת רכב, בתי ספר לנהיגה, חברות ביטוח, מחשבים, אלקטרוניקה, תקשורת, הלבשה, הנעלה, מזון, בילוי ופנאי, נסיעות לחו"ל, נופש בארץ, הפקת אירועים וקייטרינג, דלק והרשימה עוד ארוכה.

הוט – על המועדון
מועדון הוט (מועדון צרכנות hot )נוסד בשנת 1996 על ידי הסתדרות ההנדסאים והטכנאים בישראל. בהמשך למועדון הצטרפו גם חברי הסתדרות האקדמאיים במח"ר, חברי לשכת המהנדסים וחברי איגוד העובדים הסוציאליים. כיום מועדון הוט פועל בכ- 250 מוקמות עבודה וכולל גם את הילדים של חברי מועדון הוט מעל גיל 21. המועדון מונה כיום כ- 160,000 עמיתים בכ- 110,000 בתי אב ישראל. החברות היא חינמית ומתבצעת באמצעות כרטיס אשראי של חברת ישראכרט בלבד – ישראכרט הוט, המונפק לעמיתי הוט ללא דמי כרטיס. מועדון הוט כאמור מיועד עבור הנדסאים, מהנדסים, אנשי טכנולוגיה, אקדמאים ועובדים סוציאליים.

הוט – על ההנחות
מטרתו העיקרית של מועדון הוט שהוא למעשה מועדון הטבות, היא להגדיל באופן משמעותי את הכנסתם הפנויה של חברי המועדון, שכן לשפר את איכות חייהם, זאת על ידי יצירת כוח קניה רב. כיום חברי מועדון הוט מקבלים הנחות והטבות בכ- 5,000 בתי עסק בתחום תרבות ופנאי ובעוד מאות עסקים בתחומים שונים. מרבית ההטבות ניתנות לחברים כהנחה במועד חיוב הכרטיס אך ישנם גם תלושים, קופונים ומבצעים נקודתיים. כך למשל, חברי מועדון הוט נהנים מהנחות קבועות של כ- 15% בכרטיס התו החכם של רשת המזון מגה בול וזאת בנוסף למבצעים והנחות על שלל מוצרים.

צריכים את הטלפון של מועדון הוט?

חייגו 03-687-5727