בית חולים לניאדו

בית החולים לניאדו, מרכז רפואי צאנז, הינו בית חולים ציבורי ללא כוונות רווח. לניאדו ממוקם בעיר נתניה ואיננו בית חולים פרטי כלל וכלל. ביה"ח הוקם בשנת 1976 מתרומות שהשאירו האחים לניאדו בצוואתם ותרומות שאסף האדמו"ר מקלויזנבורג . בית"ח החל את דרכו בתור בית יולדות אשר כיום מהווה חטיבה שלמה בה שתי מחלקות ליולדות. בשנת 2009 נפתחה מחלקת יולדות שלישית בה מציע בית החולים עבור היולדת חדר לידה מרווח המאפשר ביות חלקי או מלא.

ברוח היהדות
בתי חולים רבים בארץ הקימו בתי ספר לסיעוד ולאחיות, אך בתיה"ס של לניאדו מיוחדים במינם. בביה"ח לניאדו הוקם בית ספר לאחיות המבוסס על ערכי היהדות ודואג להמשך דרכו של האדמו"ר ושל חברו נפתלי טסלר, שניהם ניצולי שואה אשר איבדו רבים מקרוביהם. תוך שהתפתח הוקם בביה"ח גם בית ספר לסיעוד, הדוגל בערכים אלו, וגם בית חולים גריאטרי, בתי מרקחת ומחלקות מתקדמות נוספות ברוח היהדות. מוקד טלפוני חדש איגד עבורכם את כלל המידע הנדרש על מנת לפנות אל הגורמים השונים בביה"ח תחת קו טלפוני אחד. תוכלו לפנות אל שירות מודיעין זה בשיחת טלפון יחידה ללא צורך בחיפוש אחר מספרי טלפון שונים ורבים עבור כל מחלקה או שירות.

שירות מודיעין לניאדו
על מנת להקל עליכם את הפניה אל בית החולים, הקמנו עבורכם מודיעין טלפוני חדשני. בחיוג אל קו טלפוני תגיעו אל מודיעין טלפוני בעל מערכת חכמה לניתוב שיחות. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל מספר הטלפון המצורף. מספר טלפון זה הינו מספר מוביל אל מוקד טלפוני בו תקבלו שירות מודיעין באמצעות לחיצה פשוטה על מקשי הטלפון שלכם. כל שעליכם לעשות הוא להרים את הטלפון ולחייג בכל שעה, מכל מקום ובאמצעות כל מכשיר טלפון שיש ברשותכם. כך תוכלו לחסוך מאמץ מיותר באיגוד מידע ולהתרכז בבריאותכם ובהחלמתכם.

גם הטלפון של בית חולים לניאדו באינדקס בתי החולים של ישראל 

09-860-4666