לאומי קארד טלפון

בלאומי קארד ניתן ליהנות משירות לקוחות דרך לאומי קארד טלפון, אתר האינטרנט או אפליקציות של לאומי קארד עבור טלפונים ניידים.

מי לא ממלמל לעצמו את הפרסומת של אחת מחברות האשראי המובילות לאומי כארד, leumi card ? לפנק, לפנק לפנק!
כולם רוצים כרטיס אשראי של לאומי קארד, כרטיס של לאומי בעיקר מזוהה עם הטבות לאומי המעולות שהם מעניקים מידי חודש ללקוחותיהם.

כרטיס לאומי קארד מאפשר לכם לקבל הטבות הכוללות פינוקים: מאות סרטים, הצגות ועוד פעילויות בכל חודש , ניתן לרכוש במחירים מעולים כרטיסים להצגות ומופעים ואף עשרות מוצרים ממותגים שונים, כמו בגדים, שעונים, איפור וכו'.

מי לא מעוניין בכרטיס מתנה של לאומי כארד?? Giftcard מבית לאומי קארד, הכרטיס שכל עובד רוצה לקבל כמתנה לחג או יום הולדת, הכרטיס נטען בסכום של מאה עד אלף ₪ לכרטיס וניתן לרכוש דברים בעשרות רשתות מובילות.

בנוסף ניתן ליהנות מלאומי קארד free- זהו כרטיס אשראי חדשני הפטור מעמלות תקופתיות ומאפשר קבלת מסגרת אשראי נוספת בלי קשר למסגרת האשראי בבנק. כרטיס זה מאפשר לכם לשלוט באופן מלא על ההוצאות כאן בארץ או כאשר אתם טסים לחו"ל.

כרטיס לאומי כארד יכול להיות גם מולטי לאומי- כרטיס לאומי קארד Multi בינלאומי שמעניק לכם אפשרות חדשנית ביותר בתחום כרטיסי אשראי הוא מאפשר לכם להחליט כמה ומתי לשלם בכל חודש, בצורה זו השליטה בהוצאות היא מלאה.

במידה אתם זקוקים לכסף בדחיפות, ניתן לבקש הלוואה מלאומי, יש מגוון הלוואות שהנכם יכולים לבקש, לדוגמא: הלוואה בהחזר חודשי גמיש, הלוואה עם חיוב קבוע ועוד..
במקרה מצער של אובדן או גניבה של כרטיס אשראי, ניתן להתקשר לשירות לקוחות לביטול הכרטיס. אל תחכו התקשרו ללאומי קארד טלפון!

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של לאומי קארד?

חייגו 03-617-8888 

לאומי קארד מקס MAX טלפון