בנק לאומי למשכנתאות

כיום בישראל פועלים מספר בנקים למשכנתאות המעניקים לציבור רוכשי הדירות הלוואות במסלולים שונים. בנק לאומי למשכנתאות הוא אחד מהם, שכן הוא אחד הגדולים והוותיקים בארץ. אם אתם לקוחות הבנק או רק שוקלים להפוך לכאלה, והינכם זקוקים למידע אודות הבנק או שירותיו השונים בתחום המשכנתאות, כאן באתר תמצאו את כל המידע: מודיעין, טלפון, מוקד שירות לקוחות, כתובת סניפי בנק לאומי ושעות פתיחה של הסניף הקרוב לביתכם. בנוסף לכך, תמצאו כאן מידע מקיף אודות נושאים כמו הלוואת משכנתה, מחשבון משכנתא, הלוואות משכנתא, ביטוח משכנתא וכו'. כנסו וחסכו זמן ומאמץ.

בנק לאומי למשכנתאות – השירותים
כל השירותים של בנק לאומי למשכנתאות וכן כל המידע המקיף, העדכני והמקצועי – אתם יכולים למצוא דרך האתר. הבנק מציע שלל שירותים מתקדמים, שמרביתן גם באמצעות אתר האינטרנט של הבנק. בין השירותים: ביטוח משכנתא, מחשבון משכנתא, מילון מונחים, תעריפי עמלות, מחזור משכנתא, פירעון משכנתא, גרידת משכנתא, ניהול משכנתא, מסגרת אשראי נוספת ועוד. לבנק יש גם בלוג המתעדכן על בסיס יומי בו מתפרסמות דעות, כתבות מקצועיות וכמובן גם המון מדריכים לכל מי שזקוק למשכנתא.

בנק לאומי למשכנתאות – המסלולים
לרשותם של לווי משכנתאות של בנק לאומי עומדים מספר מסלולים, כשכל אחד אמור לבחור את המסלול המתאים לו ביותר לפי קריטריונים אישיים. בין המסלולים ישנם מסלולים לא צמודים למדד המחירים לצרכן: ריבית משתנה על בסיס פריים, ריבית משתנה על בסיס דולר ארה"ב, ריבית משתנה על בסיס אירו, ריבית משתנה על בסיס עוגן מק"מ, ריבית משתנה כל 5 שנים ועוד. ישנם גם מסלולים צמודים למדד: ריבית משתנה כל שנה / שנתיים /חמש או עשר שנים, ריבית משתנה במחצית תקופה, ריבית קבועה. ישנם גם משכנתאות המתאימות לזכאי משרד הבינוי והשיכון. את הזכאות יש לבדוק דרך המשרד.

צריכים את הטלפון של מוקד המשכנתאות של בנק לאומי? התקשרו למוקד לאומי ישיר למשכנתאות בטל' 3200* (או 076-8038181)