קופת חולים כללית

קופת חולים כללית הוא ארגון ללא כוונת רווח, מטרת קופת החולים היא לספק את מכלול השירותים הרפואיים הנדרשים לאדם בתקופות שונות של חייו, וזאת בהתאם לצרכים האישיים בתוך מגוון השירותים לא הוא זקוק ובהם שירות הבריאות בקהילה. חוק ביטוח בריאות קובע כי כל תושב ישראל זכאי לקבל שירותי בריאות אחת מארבע קופות החולים הזמינות באמצעות הסניפים שלהן, קופות החולים בארץ הן: קופת חולים כללית, קופת חולים מכבי, קופת חולים מאוחדת וקופת חולים לאומית.
שירותי בריאות כללית היא קופת החולים הגדולה בישראל. בהתאם למאפיינים של קופת חולים כללית ספקית שירותי הבריאות הגדולה במדינה, הקרן מציעה למבוטחים שלה, כמו חברותיה, ושירותים רפואיים מקיפים שיש חולים מתקדמים להתייעץ.

קופת החולים בסך הכל מספקת למבוטחים שלה אמצעי כדי לסייע להם לנצל את מלוא היתרונות של שירותים רפואיים מתקדמים, כולל מוקד קופת חולים ואתר אינטרנט, וזאת על מנת לקבל גישה למידע אשר החולה רוצה לקבל והטיפול להם הוא זקוק.
מוקד טלפוני המספק מידע על שעות פעילות קופת חולים, שעות הפעילות של בית המרקחת באופן כללי, אלו שירותים כלולים בביטוח קופת חולים ועוד.

שירותים מיוחדים להם זכאי כל מבוטח תחת הבריאות הלאומי נקבע מדי שנה על ידי ועדת סל הבריאות. צוות מרכז קופת חולים ישמחו לספק מידע על השירותים הכלולים בביטוח המשלים שניתן שירותי הרפואה המשלימה, רפואה אלטרנטיבית משלימה הרפואה הקונבנציונלית, או רפואת שיניים בכלל סמייל.

קופת חולים במרכז הוא המוקד הטלפוני המסייע למצות את מלוא השירותים הרפואיים למבוטח שהוא צריך. פוקוס ניתן להבחין באמצעות שירותי בריאות כללית מרפאת המאושרת, כדי להפוך תזמון פגישה להיראות על ידי רופאים בקופת חולים ובמידת הצורך. כללית און ליין בטלפון

דרך מספר טלפון זה ניתן לחייג לקופת חולים כללית און ליין, טלפון כללית, שירותי בריאות של קופת החולים הכללית, קופת חולים הגדולה בישראל מבין קופות חולים, שירות הבריאות של כללית הוא בעצם כללית בריאות, שירותי כללית ניתנים 24 שעות ביממה לכל לקוחות בריאות כללית לטובת זימון תורים, קביעת תורים או כל שאלה שיש לכם לרופאי כללית און ליין, כולם זמינים בשירות שירותי טלפון און ליין כללית

בטלפון זה ניתן להשיג בין השאר את קופת חולים כללית, שירותי הבריאות של כללית, זה רלוונטי לחולים של כל קופות החולים שמעוניינים לקבל שירותי בריאות או שרותי בריאות של כל קופות חולים מכבי שירותי בריאות מכבי שרותי בריאות מכבי שרותי בריאות בריאות כללית כל הרופאים בטלפון אחד, חולים כללית, כללית קופת חולים, קופת חולים מאוחדת כללית און ליין, כללית אונליין, כללית און לין, בריאות כללית זימון תורים זימון תורים בקופת חולים. ykpui fkkh,

כיצד ניתן להשיג אותנו מישראל?

פשוט מחייגים 2700* מכל טלפון, או את המספר המלא שלנו: 03-9405350

ואם אני בחו"ל?

לקוחות כללית השוהים בחו"ל צריכים לחייג למספר: 972-3-6333333 (או 03-6333333).

לאחר שתחייגו תקבלו מענה אוטומטי

• בחירת שפה (לדוגמה, לעברית הקש 1).

• בחירת שירות (לדוגמה, לתמיכה בשירותי האינטרנט נא להקיש 7).

• הקשת מספר תעודת זהות (כולל סיפרת ביקורת) ובסיום נא להקיש # (לשיפור השירות).

• המערכת מעבירה לנציג השירות.

מהן שעות פעילות המוקד?

מוקדי זימון תורים (ענף 1 בנתב השיחות), בירור בנושאים כספיים (ענף 2 בנתב) ומידע ושירות (ענף 4 בנתב):
• ימים א עד ה – 07:00 עד 20:00

• יום ו – 07:00 עד 13:00

כיצד כבדי שמיעה יכולים לפנות אלינו?

יש מגוון דרכים שבהן ניתן לפנות אלינו: במייל, בטופס מקוון וגם באמצעות מתורגמן לשפת הסימנים.

המדריך המלא ליצירת קשר לכבדי שמיעה ולחירשים.

כאמור, ניתן להזמין תורים באתר כללית און־ליין.

מוקד אחיות (ענף 5 בנתב השיחות)

צוות האחיות והאחים שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה וישמח לסייע בכל שאלה או בעייה בריאותית המטרידה אתכם.

מוקד התמיכה באתר האינטרנט (ענף 7 בנתב השיחות)

• ימים א עד ה – 07:00 עד 01:00

• יום ו – 07:00 עד 13:00

• יום שבת – כשעה לאחר צאת השבת ועד 01:00

חשוב שתדעו: ניתן לפנות אלינו גם באמצעות האתר בנושאים שקשורים לכללית און־ליין ((זימון תורים, עדכון פרטים אישיים, תוצאות בדיקות מעבדה, הפניות ועוד). למילוי טופס פנייה

לפני שמתקשרים למוקד: פעולות שאפשר לעשות און־ליין

במוקד אפשר לבצע שירותים מגוונים כמפורט למטה, אבל חשוב שתדעו שאת רובם תוכלו לבצע גם בקלי קלות, בכל דקה, באינטרנט.

זימון ביקורים לרופאים מומחים – ניתן להזמין ביקור לרופאים המומחים שלנו גם דרך כללית און־ליין. אפשר לקיים ביקורים גם בטלפון ובשיחת וידאו.

מידע על נותני שירות – כל המידע שאתם צריכים לדעת על רופאים, מרפאות, מכונים, בתי מרקחת ומוקדי רפואה דחופה זמין לכם בכל רגע ממש כאן באתר כללית.

מידע על כללית מושלם – מידע והצטרפות ל"כללית מושלם", ביטוח הבריאות המקיף והטוב בישראל, המעניק לכם הנחות וכיסויים למגוון רחב של שירותים וטיפולים שאינם כלולים בסל הבריאות. ניתן לקבל את כל הפרטים גם באתר כללית מושלם.

מידע על כללית רפואה משלימה –  במרפאות כללית רפואה משלימה תוכלו ליהנות מרפלקסולוגיה, שיאצו, רפואה סינית ומגוון רחב של טיפולי רפואה משלימה וסדנאות מדיטציה, רייקי, יוגה ועוד. את כל הפרטים והשירותים ניתן לקבל גם באתר כללית רפואה משלימה.

מידע כללית אסתטיקה – מידע על רשת מרכזים לרפואה אסתטית, המציעה ניתוחים פלסטיים, הסרת שיער בלייזר ומגוון טיפולים אסתטיים בראש שקט. את כל הפרטים ניתן לקבל גם באתר כללית אסתטיקה.

מידע על כללית סמייל – מידע על רשת מרפאות השיניים של שירותי בריאות כללית, עם מיטב רופאי השיניים ומומחים לטיפולים מיוחדים. את כל הפרטים והשירותים ניתן לקבל גם באתר כללית סמייל.

מוקד כללית חו"ל – רכישת ביטוח רפואי לנוסעים לחו"ל המעניק כיסוי מקיף ביותר וטיפול של רופאים מומחים בכל העולם במחיר הנמוך ביותר. פרטים נוספים באתר.


קישור
צריכים את הטלפון של קופת חולים כללית? חייגו 2700*