יינות ביתן

ביכולתך לצלצל לקו הטלפון של אינדקס הסופרמרקטים ולהגיע במהירות לקו המודיעין ושירות הלקוחות של רשת הסופרמרקטים יינות ביתן, ובאמצעות הטלפון לברר במהירות ובקלות לגבי סניפים של הרשת, שעות פתיחה, כתובות, מבצעים, מחירים, משלוחים, ועוד.
הרשת נוסדה בתחילה כחנות יינות פרטית באשקלון על ידי משפחת ביתן, שניהלה אותו כעסק משפחתי.
במהלך השנים הרחיבה המשפחה את עסקיה, וכיום מונה הרשת של חברת יינות ביתן בע"מ 27 סופרמרקטים וחנויות הפרוסים ברחבי הארץ מאילת שבדרום ועד חדרה שבצפון, ומועסקים בה כ-2,000 עובדים.
בין הסניפים של הרשת יינות ביתן ניתן למנות את הסניפים הממוקמים בכפר סבא, ראש העין, פתח תקוה, אשדוד, אילת, חדרה, נתניה, מודיעין, מעלה אדומים, ראשון לציון, וקריית שדה התעופה.
הרשת מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרי מזון ומוצרי צריכה במחירים זולים ומבצעים, לגביהם ניתן לקבל פרטים ומידע עדכני גם בשירות הלקוחות בסניפים וגם באמצעות הטלפון.
בהיותה חברה בבעלות פרטית של משפחת ביתן, רשת יינות ביתן מקפידה על ערך המשפחתיות כעקרון מנחה בניהול החברה והסניפים, ללא קשר לגודלה וקצב גידולה של החברה, וזאת הן לגבי מערכות היחסים שבין המנהלים לעובדים והן כלפי הלקוחות.
על מנת לשפר את השירות האיכותי ללקוחותיה, מפעילה יינות ביתן בחלק מהסניפים גם נקודות מזון מהיר במחירים נמוכים ומבצעים, כגון המבורגרים, נקניקיות וכריכים, לצד אוכל ביתי מבושל מוכן ואיכותי.
מתוך המחוייבות של יינות ביתן לחברה, תורמת החברה סכומים גדולים באופן שוטף עבור פעילויות לנזקקים ולעמותות שונות, כולל סלי מזון לנצרכים, מאות כריכים מדי יום המחולקים לילדים נזקקים, מחשבים הנרכשים לילדים נזקקים, ופעילויות מיוחדות לילדים הנערכות בחופשות ובחגים.

צריכים את הטלפון של יינות ביתן? חייגו

שעות פעילות מוקד שירות הלקוחות

א': בין השעות 08:00-21:00

ב'-ה': בין השעות 08:00-23:00

ו': בין השעות 08:00-14:00

ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו

בכתובת מייל:  shirut.online@ybitan.co.il

במספר הטלפון: 1-700-55-77-55 

נשמח לעמוד לרשותכם –מוקד שירות הלקוחות של יינות ביתן אונליין