יותר 

ליהנות ממבצעים ומהנחות במאות בתי עסק וחברות ברחבי הארץ, זו לא נחלתם הבלעדית של עובדי המדינה או עובדי היי-טק. גם לחיילים מגיע היום לקבל הנחות על הדברים שהם צריכים ואוהבים לעשות. את זכותם זו הם יכולים לנצל בעזרת מועדון הצרכנות יותר – מועדון ההטבות לחיילים. כאן נמצא כל המידע אודות מועדון יותר: טלפון, כתובת, שירות לקוחות, כתובת האתר וכו'.

יותר – מועדון ההטבות לחיילים בשירות חובה
יותר – מועדון ההטבות לחיילים מיועד לחיילים בשירות חובה. הוא הוקם ביוזמת אגף כוח אדם בצה"ל ובשיתוף עם האגודה למען החייל ומטרתו לסייע לחיילים בנטל הלאומי ובו זמנית ליהנות מהדברים שהם אוהבים לעשות, בתחומי רווחה, תרבות הפנאי ובריאות. בפרויקט משתתפים בנקים, חברות אשראי ועוד מאות עסקים שונים ברחבי הארץ המציעים לחיילים יותר הנחות. כל חייל בשירות חובה יכול להיות חבר מועדון יותר החל מהשלב בו מחזיק המיועד לשירות ביטחון בצו גיוס עליו תאריך גיוס סופי. את כרטיס המועדון ניתן להזמין בבנק (בכל הבנקים בישראל) שלושה חודשים לפני תאריך הגיוס.

יותר – מועדון ההטבות לחיילים כדי לקבל יותר
יותר – מועדון ההטבות לחיילים מעמיד לרשותם של החיילים רשימה ארוכה של בתי עסק וחברות בהם הם יכולים ליהנות מתנאים ייחודיים והנחות. כך למשל, החיילים מקבלים הנחות על שירותי סלולר בחברת פלאפון, על קורסים ולימודים בפורטל הלימודים יורם, 10% הנחה בחנויות ארטא, 5% על הצגות בתיאטרון הקאמרי, 10% בהבימה, 16% על רכישת מגזין פנאי פלוס או בלייזר, כ- 10% במלונות שונים בישראל ברשת פתאל או פרימה, 14% בחברת הנסיעות השטיח המעופף, 10% בחברת התעופה ישראייר, 10% בחנות האופטיקה אירוקה, 7% בחנויות האופנה של קרוקר, 5% בחנויות דלתא, 10% בריקושט ובמטייל, 5% בבורגר ראנצ', 10% ברשת אווזי או טל בייגלס, 20% בחמי יואב ועוד.

צריכים את הטלפון של מועדון יותר? חייגו 072-270-2130

נתקלת בבעיה בחיוב של עסקה? לא קיבלת את ההנחה המגיעה לך? שאלות? הבהרות? תלונות / פרגונים?

נשמח לעמוד לרשותך: 

משרדי מועדון 'יותר'
טלפון: 072-270-2130 / 2202*
פקס: 03-5445750
כתובת: בית החייל , רח` וייצמן 60 ת"א, 62155
שעות פעילות: ימים א'-ה' 08:00 – 16:00
(ניתן להשאיר הודעה בשעות/ בימים שהמועדון לא בפעילות) 2202*
פנייה בדוא"ל: ypniyot@yoter.co.il