עיריית חולון

עיריית חולון היא רשות מקומית בעלת ריבונות מוניציפאלית על העיר חולון. כלומר, עירית חולון היא האחראית על ניהולה של חולון ופיקוח התנהלותה והתנהלות תושביה. העירייה מחולקת לאגפים ומחלקות האמונים על שירותים ותחומים שונים, ביניהם: מנהל חינוך, אגף חינוך על יסודי, מחלקת אירועים, גני ילדים, מחלקת נוער, השירות המשפטי, פניות הציבור, אגף תקציבים, מחלקת גבייה, מנהל רווחה, המרכז למשפחה, מנהל תכנון והנדסה, אגף רישוי בנייה, מחלקת רישוי עסקים, מנהל תפעול ומנהלה, אגף בטחון, אגף משאבי אנוש, בית המשפט לעניינים מקומיים, וכו'.

מודיעין טלפוני לנוחות השירות
עד כה, כאשר ביקשתם לפנות אל מחלקות העירייה ושירותיה השונים, ביצעתם חיפוש באתרי האינטרנט. הזנתם ביטויים, כגון: "חולון עירייה דרושים", "עירייה רישום לגן ילדים", "רישום ילדים לגני ילדים חולון", "בית ספר חולון הסעות", "מפת חולון העירייה" וכדו'. אולם, סביר כי נוכחתם לגלות שהתוצאות העולות מחיפוש שכזה, אינן מותאמות בהכרח למידע אליו כיוונתם, וכי הן לעיתים מניבות מידע חלקי ואף לא אמין. בשל זאת, הקמנו עבורכם שירות מודיעין חדשני במספר טלפון. בחיוג אל מספר טלפון זה, תוכלו לקבל מידע נרחב ואמין אודות עיריית חולון, בנוחות ובמהירות.

כל השירותים של עיריית חולון
מודיעין טלפוני זה מאגד עבורכם את כל המידע על כל השירותים של עיריית חולון, בהם הרשמה לגני ילדים, שירותי רווחה וכו'. בחיוג אל טלפון, תגיעו אל שירות מודיעין מתקדם. מספר הטלפון מושתת על טכנולוגיה חדשנית של ניתוב שיחות. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תכוון אתכם המערכת בלחיצות על מקשי הטלפון שלכם אל המידע המבוקש: רישום לגני עירייה, תשלומי דוחות, ארנונה, אירועי תרבות ועוד. השירות פעיל בכל שעה, וניתן לתפעול מכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית חולון?

חייגו 03-502-7222