בית חולים וולפסון

וולפסון – המרכז הרפואי על שם אדית וולפסון
בית החולים וולפסון הינו מרכז רפואי ממשלתי הממוקם בעיר חולון בחלק הנושק לחלקה הדרומי של תל אביב. בית חולים וולפסון נקרא על שמה של אדית וולפסון, רעייתו של סר אייזק וולפסון, אשר פעלה רבות לסיוע לילדים בישראל ואף לעליית נוער ארצה. המרכז פועל מאז 1980, משרת אוכלוסיה העולה על 400 אלף נפש וממשיך בתהליך צמיחה ופיתוח מתמיד. מלבד המחלקות והמרפאות המתקדמות שלו, מציע ביה"ח שירותים ייחודיים: מרפאה למחלת הצליאק ומחלות מעי דלקתיות, "חדר 4" – מרכז לנפגעי תקיפה מינית, מרפאת נוירולוגיה של העובר, מיפוי מוח חדשני לאבחון מחלת פרקינסון ועוד.

שירות מודיעין וולפסון
מוקד טלפוני חדש מאגד את מירב המידע לו אתם זקוקים מביה"ח וולפסון תחת קו טלפוני אחד. בחיוג אל קו טלפוני זה תגיעו אל שירות מודיעין מתקדם בו תוכלו לקבל מענה לצרכיכם. באמצעות חיוג אל מספר הטלפון המצורף תוכלו לברר פרטים כגון: כתובת ביה"ח, שעות פעילות ועוד. כמו כן, במקום לחפש מספרי טלפון שונים עבור כל שירות או מחלקה, תוכלו לתקשר עם המחלקות השונות דוגמת מחלקת יולדות, אונקולוגיה וכו' בשיחת טלפון אחת אל מספר הטלפון המצורף.

כיצד עובד השירות?
מספר הטלפון הינו מספר מוביל אל מוקד טלפוני מתקדם. בחיוג אל מספר טלפון זה תגיעו אל מודיעין טלפוני עדכני ואמין המושתת על מערכת מתוחכמת לניתוב שיחות. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל קו טלפוני זה ולעקוב אחר הדרכת המערכת החכמה שלנו. באמצעות לחיצה פשוטה על מקשי הטלפון שלכם תוביל אתכם המערכת אל המידע הרצוי. מודיעין טלפוני זה הינו שירות חדשני המאפשר לכם גישה מהירה גם אל בתי חולים נוספים בארץ. ניתן לגשת אל השירות בכל שעה ומכל מכשיר טלפון שיש ברשותכם.

גם הטלפון של בית חולים וולפסון – המרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון -באינדקס בתי החולים של ישראל

 03-502-8211