האוניברסיטה הפתוחה

אוניברסיטה הפתוחה, הינה אוניברסיטה יחידה מסוגה בישראל. הפתוחה מאפשרת לימודי תואר ראשון וכן, לימודי תואר שני בשיטת קורסי לימוד ייחודית. האוניברסיטה מאפשרת לשלב לימודים עם עבודה והורות, וכן תנאי קבלה לקורסים ולמסלולי הלימוד קלים יותר מאשר באוניברסיטאות אחרות בארץ, דוגמת אוניברסיטת ת"א או חיפה. כמו כן, הפתוחה הינה האוניברסיטה היחידה בישראל בעלת פריסה ארצית, המאפשרת לימודים תואר אוניברסיטאי כמעט בכל עיר בארץ. בחיוג אל טלפון, תגיעו אל שירות מודיעין מתקדם בו תוכלו לקבל מידע נרחב אודות קורסים לימודים אקדמאיים ותוכניות הלימוד שמעמידה לרשותכם האוניברסיטה הפתוחה.

או"פ מודיעין טלפוני
בכדי להגיע אל שירות מודיעין זה, כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל מספר טלפון. בשיחת טלפון אחת יעמוד לרשותכם כל המידע על תוכניות הלימוד והמחלקות האקדמיות של האוניברסיטה הפתוחה:
המחלקה להיסטוריה, פילוסופיה ומדעי היהדות: כולל היסטוריה של המזרח התיכון, היסטוריה של עם ישראל, לימודי המזרח התיכון, מדעי הקוגניציה; המחלקה לספרות, ללשון ולאמנויות: כולל קולנוע, מוסיקה; המחלקה לניהול ולכלכלה: כולל חשבונאות, MBA מנהל עסקים; המחלקה לסוציולוגיה, למדע המדינה ולתקשורת: כולל מדע המדינה ויחסים בינלאומיים, תקשורת; המחלקה לחינוך ולפסיכולוגיה: כולל חינוך ליקויי למידה, מדעי ההתנהגות, MBA פסיכולוגיה חברתית; המחלקה למתמטיקה ולמדעי המחשב: כולל הנדסה תעשיה וניהול; המחלקה למדעי הטבע והחיים: פיסיקה, כימיה, ועוד ועוד.

תכנון הלימודים בשיחת טלפון אחת
מספר הטלפון המצורף הינו מספר מרכזי אל מודיעין טלפוני מתקדם. בחיוג אל קו טלפון זה, תבקש מכם המערכת לבחור את המידע הדרוש לכם בלחיצות על מקשי הטלפון: תנאי קבלה, תוכניות לימוד, שכ"ל ועוד. בנוסף, תוכלו לקבל פרטי מידע על כל האוניברסיטאות והמכללות הנוספות בארץ. השירות זמין עבורכם בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של האוניברסיטה הפתוחה?

חייגו 09-778-2222