משכן – בנק פועלים למשכנתאות

בנק הפועלים פועל בישראל מאז שנת 1921 ונכון להיום הוא נחשב לבנק הראשון בגודלו בארץ. מלבד מאות הסניפים שהוא מפעיל ברחבי הארץ יש לבנק גם שלוחות רבות בחול: באמריקה, באירופה ובאסיה. הבנק עוסק בפעילות פיננסית נרחבת, גם בתחום הפרטי וגם בתחום העסקי והמסחרי. משכנתאות היא אחת הפעילויות המתבצעת באמצעות בנק משכן – בנק פועלים למשכנתאות. כאן באתר תמצאו מידע מקיף אודות הבנק ושירותים הרבים: מודיעין, טלפון, מוקד שירות לקוחות, שעות פתיחה של הסניפים, רשימת סניפי בנק פועלים, הלוואת משכנתא, מחשבון משכנתא, ביטוח משכנתא, זכאות הפועלים ועוד.

משכן – בנק פועלים למשכנתאות
בנק משכן – בנק פועלים למשכנתאות מספק ללקוחותיו מגוון שירותים פיננסיים הקשורים לתחום המשכנתאות. כל מי שזקוק להלוואת משכנתה יכול למצוא בבנק את המסלול המתאים לו ביותר בהתאם לדרישותיו הספציפיות ומצבו הכלכלי. לרשותם של הלווים מעמיד הבנק שורת יועצים מקצועיים שישמחו לסייע לכם בכל שלב ושלב. כי רכישת דירה היא בדרך כלל הרכישה המשמעותית בחייו של כל אדם ובגלל זה חייבים למצוא מסלול משכנתא אופטימאלי על מנת שהאדם יוכל לעמוד בהחזרי המשכנתא ובסופו של דבר לא להישאר בלי בית ועם חובות לבנק.

משכנתא – כל השירותים באתר אחד
דרך האתר Thelndex אתם יכולים למצוא כל מידע וכל שירות של בנק פועלים למשכנתאות. מה גם, באמצעות האתר של הבנק אתם יכולים לקבל שלל שירותים מקוונים שיסייעו לכם בדרך למשכנתא. לפני כן, רצוי לערוך רשימת סעיפים: כמה כסף אתם צריכים על מנת לרכוש דירה? כמה כסף עומד לרשותכם (הון עצמי)? מה גובה ההחזר החודשי שתרצו לקבוע? האם כבר מצאתם דירה (אם כן אז מה מחירה והיכן היא נמצאת)? באתר בנק משכן תוכלו לבדוק זכאות פועלים (הטבות ללקוחות הבנק, ביניהן משכנתא בריבית מועדפת והלוואה נוספת לכל מטרה ללא ריבית וללא הצמדה עד 30,000 שקל), תוכלו להיכנס למחשבון משכנתא, לקבל רשימת צ'קליסטים של המסמכים הנדרשים בעת הפגישה עם יועץ משכנתאות ועוד.

צריכים את הטלפון של מוקד המשכנתאות של בנק הפועלים – משכן? חייגו

  • משכנתא קיימת –2401* לשירות משכנתא קיימת
  • משכנתא חדשה- 2408* למשכנתא חדשה, מחזור וגרירה