המכללה האקדמית להנדסה

המכללה האקדמית להנדסה, הינה מכללה בירושלים להכשרת מהנדסים. זוהי מכללה להנדסה, מכללה טכנולוגית, המתמקדת בתוכניות לימוד הנדסה על מגוון תחומיה. מתוקף היותה מכללה להנדסאים, בעיקר, מציעה המכללה האקדמית לימודי המשך במתכונת לימודי תעודה במגוון רחב של נושאים ותחומים, להעשרת ידעם המקצועי ותחומי התמחותם של המהנדסים אותם היא מכשירה. עבור מועמדים וסטודנטים, הקמנו מודיעין טלפוני חדש, נוח ומתקדם. בשיחת טלפון אחת אל המספר המצורף, יעמוד לרשותכם כל המידע אודות לימודי הנדסה במכללה האקדמית להנדסה בירושלים.

כל התארים והמחלקות האקדמיות
מהיום, יעמדו לרשותכם כל המחלקות האקדמיות ותוכניות הלימוד במכללה האקדמית להנדסה, בחיוג פשוט ונוח אל שירות מודיעין במספר הטלפון.
תואר B.Sc הנדסת מכונות הכולל התמחות במיקרו מערכות (MEMS), תואר B.Sc. in Software Engineering הנדסת תוכנה, הכולל מקצועות בסיס ברמה של מדעי המחשב; תואר B.Sc הנדסת אלקטרוניקה במסלול התמחות בתקשורת או ב – VLSI, תואר B.Sc הנדסה פרמצבטית (הנדסת תרופות) בשיתוף חברת "טבע", תואר B.Sc הנדסת תעשיה וניהול במסלול התמחות במערכות מידע או בניהול התפעול, תואר B.Sc הנדסת חומרים מתקדמים, תואר B.Sc בשיתוף פעולה עם הטכניון בתחום הנדסה אזרחית וסביבתית (שנתיים ראשונות במכללה להנדסה בירושלים ושנתיים אחרונות בטכניון בחיפה).

שיחת טלפון ואתם מוכנים ללימודים
בכדי להגיע אל שירות מודיעין מתקדם, אשר יעזור לכם בתכנון הלימודים, כל שעליכם לעשות הוא לחייג. קו הטלפון מבוסס על מערכת מתקדמת לניתוב שיחות, אשר תכוון אתכם בלחיצות מקשי הטלפון, אל המידע הדרוש לכם: שכר לימוד, קורסים, לימודי המשך, תנאי קבלה ועוד. כמו כן, מודיעין טלפוני זה מאגד עבורכם את כל המידע אודות מכללות ואוניברסיטאות נוספות בארץ. שיחת טלפון אחת מהירה – ואתם מוכנים ללימודים.

צריכים את הטלפון של המכללה האקדמית להנדסה?

חייגו 02-6588000