דואר שליחים 

171

שירות לקוחות – דואר שליחים
דואר שליחים הנו שירות של חברת דואר ישראל, שירות זה, המיועד בעיקר ללקוחות עסקיים המבקשים לשנע חבילות ודברי דואר לעסקים אחרים או לאנשים פרטיים בדיוור ישיר, נהנה ממערך השירות הענק של חברת דואר ישראל. שירות לקוחות דואר שליחים הוא מהטובים בארץ, בעיקר בזכות הפריסה הרחבה של דואר ישראל בלמעלה מ 150 ישובים, בזכות מרכז שירות ייעודי לדואר שליחים (מרכז שירות מצוי ב 15 מוקדים ברחבי הארץ), בזכות צי רכב הכולל מאות משאיות, רכבים מסחריים וקטנועים ועוד.

על שירות לקוחות דואר שליחים
מוקד שירות טלפוני מטעם דואר שליחים יספק לכם מידע מהיר ועדכני בנוגע למצב המשלוח שלכם בטלפון בכדי לאפשר לכם מעקב צמוד אחר דברי הדואר והחבילות שלכם.

במוקד שירות מופעל קו עסקים ייעודי המאפשר לכם, בעלי העסק, ליהנות משירות אישי ומקצועי שיכול לעמוד בנפחי משלוחים גדולים יותר מכל המתחרים.

כמו כן מופעל מוקד טכני. מוקד טכני ידריך וינחה אתכם בטלפון צעד צעד בביצוע משלוח או הרשמה כמנויים לשירותי דואר שליחים. כמו כן, מוקד טכני זמין תמיד לפתרון בעיות והתגברו על תקלות, אם תהיינה כאלה, בתהליך השילוח.

מעבר לנ"ל, במוקד טלפוני דואר שליחים ניתן לקבל מידע על שליחות משפטית לעורכי דין, רואי חשבון ומוסדות ציבור – על מנת לייעל את תהליך השילוח שלכם עבור לקוחותיכם.

במידה ואינכם מעוניינים להירשם כמנויים לשירות לקוחות דואר שליחים, ניתן לברר במוקד שירות על שירות "שליחות 10" שהנו למעשה רכישת קופון ל 10 שליחויות בלבד במחיר תחרותי.

מעוניינים במידע נוסף על שירות לקוחות דואר שליחים של דואר ישראל?

מגוון פתרונות לכל סוגי המשלוחים

שילוח עם דואר שליחים של דואר ישראל

עסקת חבילה המציעה מגוון פתרונות לכל סוגי המשלוחים!

שירותי השליחים של דואר ישראל מפיצים מדי יום, באמצעות צי הכולל מאות כלי רכב, עשרות אלפי משלוחים לנמענים עסקיים ופרטיים, הפרוסים בכל רחבי הארץ.

B2B – הפצה לנמענים עסקיים.

B2C – הפצה לנמענים פרטיים.

נסו את דואר שליחים ותיהנו ממגוון פתרונות ויתרונות:

– פריסה ארצית לכל הארץ.

– שירותי הפצה מהירים.

– עוצמה לוגיסטית.

– טכנולוגיה מתקדמת.

– מעקב ובקרה ON LINE.

– פתרונות יצוא כחלק מחבילת השירותים.

– תיאום משלוחים במסרונים ובטלפון.

לנוחותכם – מערכת בקרת פריטים למעקב בכל רגע. 

אנו מעניקים שירות במוקד לקוחות ארצי, הנותן מענה זמין ומקצועי לכל פניה.

המוקד שירות הלקוחות יפעל:

בימים א' – ה' בין השעות 08:00-17:00, בימי ו' וערבי חג בין השעות 08:00-12:00 טלפון לפניות של לקוחות: 171 שלוחה 4 |

דוא"ל: delivery@postil.com. 

ניתן להתקשר למוקד שירות טלפוני דואר שליחים

בטלפון:  171