בנק ירושלים

מחפשים מידע אודות בנק ירושלים? רוצים לבדוק באמצעות מחשבון משכנתא את התנאים והריביות שהוא מציע? צריכים את כתובת הסניף הקרוב לביתכם או כתובת של אתר האינטרנט כדי לפתוח פיקדון באינטרנט ללא עמלות וללא צורך בפתיחת עו"ש? כאן ממתין לכם כל המידע המקיף אודות בנק ירושלים כולל טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה וכן הלאה.

בנק ירושלים – 16 סניפים
בנק ירושלים ((Jerusalem bank החל את פעילותו הפיננסית בישראל בשנת 1963 בתור מוסד כספי, לפי הגדרת החוק. בשנת 1998 הוא קיבל רישיון כבנק מסחרי לכל דבר עם קשת רחבה של פתרונות פיננסיים לקהל הלקוחות הישראלי, כגון הלוואות משכנתא, פיקדונות, חסכנות, אשראי, מימון, מט"ח וכו'. כיום זוהי חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב, בהנהלתה של "יצוא חברה להשקעות בע"מ" שגם היא חברה ציבורית הנשלטת על ידי משפחת שובל. לבנק ירושלים 16 סניפים ברחבי הארץ ואתר אינטרנטי המציע בנקאות ישירה ומקיפה. כמו כן, בנק ירושלים מנפיק כרטיסי אשראי: ויזה כאל ואמריקן אקספרס.

בנק ירושלים – אתר אינטרנט
דרך אתר האינטרנט של בנק ירושלים ניתן להיכנס לחשבון הבנק האישי, לבצע מסחר בניירות ערך, לקבל כלים פיננסיים שונים וכמובן גם להתעדכן במוצרים חדשים, מבצעים והצעות כדאיות ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות מסחריים. לרשותם מחשבון משכנתא, מידע על שוק ההון, הלוואת לרכב, מטבע חוץ, השקעות בבורסה, חסכונות ופיקדונות ועוד. כמו כן, דרך האתר ניתן לפתוח חשבון פיקדון חודשי או חד פעמי בעזרת 3 מהלכים פשוטים ונגישים לכל אדם, גם אם הוא לא לקוח של הבנק. הבנק מבטיח ריבית אטרקטיבית במיוחד, ללא עמלות וללא פתיחת חשבון עו"ש. אך כדאי לעקוב אחר ההודעות של הבנק כי ההצעה עלולה להשתנות.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של בנק ירושלים? חייגו 

מוקד השירות הטלפוני שלנו לרשותך:

  • מוקד שירות 5727* 076-8095111 שעות פעילותא’-ה’                  8:30-16:30ו’, ערב חג וחוה”מ  8:30-13:00