טלפון שירות BOSCH

חברת CSB היא התאחדות של שלושת החברות המובילות לייצור ושיווק מוצרי חשמל: קונסטרוקטה סימנס ובוש. החברה מייבאת את מוצריה גם לארץ, ונחשבת למותג של הצלחה. כמו כן, מעודדת החברה את עובדיה להפעיל חשיבה יצירתית, כחלק מהאמונה כי לכל יש תרומה חשובה לארגון, ולכן ראוי להקשיב לכל עובד ועובד.

מספר הטלפון של בוש
חברת CSB בישראל מפעילה מוקד שירות לקוחות טלפוני אישי ומקצועי. במוקד הטלפון של CSB ניתן לקבל מידע על נקודות המכירה השונות, על מכשירים מכל הסוגים, הדרכה לגבי הפעלת מכשירים, וכמובן טיפול בתקלות. מוקד השירות של CSB מצטיין בהבאת הלקוח עד לפתרון מלא לבעיה שהועלתה.

איכות במוקד שירות לקוחות
נציגי השירות במוקד הטלפון של CSB עברו הכשרה מקצועית, והם מומחים לענות על לשאלה בתחום המומחיות שלהם. CBS משקיעה מאמצים ברכישת נסיון של כל סוגי הפניות בקרב הנציגים, כדי שכל לקוח יהיה מרוצה. איכות השירות מייצגת את העקרון המנחה את כל אחת משלושת החברות – קונסטרוקטה סימנס ובוש.

שירות לקוחות טלפוני זמין וקשוב
מספר הטלפון הארצי של CSB פעיל בימי חול בין השעות 8:00-17:00, ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:00-13:00. הקצבת זמן רב למוקד הפעילות נובעת מתוך התחשבות בלקוחות, וההבנה כי במקרים רבים יש צורך לשוחח עם נציג בעת אחיזת המכשיר וטיפולו, דבר שמתאפשר פעמים רבות רק לאחר שעות העבודה. הנציגים במחלקת שירות לקוחות מחכים לשיחות הפונים, וישמחו להקשיב לכל בעיה ולטפל בה על הצד הטוב ביותר.

לפניות בנושאי תיקון מוצר שברשותם ואחריות, שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך בכל שאלה

אתם מוזמנים ליצור קשר עם מוקד השירות הארצי במספר 2220* בנושאים הבאים:
· הזמנת חלקי חילוף
· תיקון ואחריות
מוקד שירות ארצי: 2220*
זמין בימים א'-ה' בין השעות 8:00-16:30 וביום ו' בין השעות 8:00-12:00

לשירות הלקוחות של בוש

חייגו *2220