אקווה בר

אקווה בר – לא רק טיהור מים או סינון מים

אקווה בר מאפשרת לכם מאז שנת 2006 ליהנות ממים חמים או קרים, בבית או בעבודה, באמצעות מגוון המוצרים החדשניים של החברה, החל ממערכות סינון מים, טיהור מים, מתקן מים, מיני בר, בר מים, קולר, מערכות אוסמוזה והפחתת אבנית, אקווה בר מבית אקו סנטר בע”מ

אקווה בר מספקת לכם שירות לקוחות 24/7

חברת אקווה בר שמה בראש מעייניה את שירות לקוחות ומעמידה לרשותם מוקד של שירות ומידע טלפוני במספר טלפון 03-900-9999 – שירות לקוחות מקצועי הפעיל 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

אתם מוזמנים להתקשר למספר הטלפון של אקווה בר ולהצטרף לרשויות, אוניברסיטאות, מכללות, מוסדות מפעלים, חברות, בתי ספר, חברות, בתי עסק, וכמובן בתים פרטיים רבים ברחבי הארץ, הנהנים כבר היום ממערכות סינון מים וטיהור מים, מתקן מים או בר מים של אקווה בר.

אקווה בר – מים צלולים

אקווה בר מציעה לכם ליהנות ממים חמים או קרים מסוננים, מיני בר או מתקני מים עם מערכות סינון מים, כלור, אבנית וטעמי לוואי, ועוד.

הטכנאים ואנשי שירות הלקוחות של אקווה בר מגיעים אליכם עד הבית או העסק להתקנת ערכות סינון מים מתחת לכיור, מערכות אוסמוזה הפוכה, התקנת מערכות סינון אבנית מהמים, והכל באופן מקצועי ומנוסה, ועומדים לשירותכם גם בכל תקלה או בעיה במערכות.

צריכים את הטלפון של אקווה בר?

חייגו 03-900-9999