ויפאליס
שירות לקוחות >> עיתונים ומגזינים >> אצבעוני טלפון

שירות לקוחות אצבעוני
1-900-720-103


הוצאת אצבעוני, מוציאה לאור מגזינים חינוכיים לילדים, ומספקת להורים שירות איכותי ואדיב. ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות, ולקבל את כל המידע בנוגע לאחד מארבעת המגזינים שמשווקת החברה: "משבצת" – ירחון אתגרי חשיבה, "צב – צב" לילדים בגילאי 6 – 3, "דובון" לילדים בגילאי 7 – 5, ואצבעוני לגילאי 6 ומעלה. אם ברצונכם למשל לעשות בירור אודות מנוי קיים, לרכוש מנוי חדש לילדיכם, תוכלו לחייג את מספר הטלפון של אצבעוני ולקבל מענה מהיר ומדויק בהתאם לצרכים שלכם. שעות הפעילות של המוקד הן בין 15:00 – 9:00 בימים א' – ה'. בימי שישי ובערבי חג המערכת סגורה, אך ניתן להשאיר הודעות במענה הקולי 24 שעות ביממה. כל הודעה המושארת בתא הקולי מטופלת במהירה, עם חזרת המוקד לפעילות.

הטלפון של אצבעוני
המוקד הטלפוני של אצבעוני, מספק לכם ההורים תשובות לכל השאלות. במידה והינכם מעוניינים לדוגמא לשנות את כתובת התפוצה, לחדש את המנוי, או לרכוש מנוי חדש למגזין אחר כי ילדכם בגר – נציגי השירות ישמחו לעמוד לרשותכם. במידה ועברתם דירה, מהרו לעדכן את פרטיכם במוקד הטלפוני, על מנת שהעיתון יגיע ליעדו החדש.

שירות הלקוחות של הוצאת אצבעוני שואף למצוינות, על כן נציגי השירות ישמחו לקבל מכם משוב על פועלם. במידה ויש לכם מה להעיר, או להמליץ, אל תהססו להתקשר ולשוחח עם נציג שירות.

צריכים את הטלפון של אצבעוני? חייגו 1-900-720-103

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com