שירות לקוחות אפסילון

אפסילון בית השקעות היא חברה להשקעות בשוק ההון, מהגדולות והאיכותיות בארץ. ה"אני מאמין" של החברה הוא הוגנות וארגון, ככלי להובלה ולמקצועיות. שירותי החברה מתחלקים לסוגים שונים, בהתאם לסוג הלקוח. מאפיין ייחודי לחברת אפסילון הוא אנשי הצוות המתמחים בתחומם והמעניקים ייעוץ אמין התואם את דרישות הלקוח.

אמון והקשבה בכל רגע
אנשים רבים עסוקים בדאגה לחיי היומיום, ולא מתפנים למצוא זמן רב לדברים אחרים. אך יש דבר אחד שכולם רוצים להיות בטוחים לגביו, והוא העתיד. חברת אפסילון רואה לנגד עיניה, לפני הכל, את רווחתם של לקוחותיה. לכן מפעילה החברה שירות לקוחות טלפוני שיעמוד לרשותם, וייתן מענה אנושי לשאלותיהם. נציגי השירות בקו הטלפון של אפסילון הם מקצועיים ואדיבים, ומנוסים במתן מענה לשאלות מכל הסוגים. היחס ההוגן והאוזן הקשבת הם שעושים את מספר הטלפון של אפסילון לידידותי ונגיש.

דברים שחשוב לדעת על שירות לקוחות
בנוסף למאמצים שמשקיעה החברה בשיחת הטלפון, רצוי להכין מספר דברים מראש גם מצדו של הלקוח: לפני ההתקשרות למספר הטלפון של החברה, מומלץ להצטייד בתעודת הזהות בכדי לקצר את זמן השיחה, וכן לרכז את השאלות כך שהנציג יוכל לספק את המענה בצורה האופטימלית.

מספר הטלפון של אפסילון
שירות לקוחות טלפוני עשוי להיות דבר ארוך ומסורבל. בחיוג מספר הטלפון של אפסילון עונה נציג, והוא מנתב את השיחה לתחום המבוקש בתוך אגף שירות לקוחות, וכך חוסך זמן יקר. הקשר האנושי כבר בתחילת השיחה חשוב לחברת אפסילון, ומעיד על היחס האישי שהיא מקדישה לכל מי שמתקשר.

צריכים את הטלפון של בית ההשקעות אפסילון?

חייגו 03-745-0500