טלפון שירות אלקטרה

אלקטרה היא חברה לייצור ושיווק מזגנים, הפועלת בישראל משנת 1945. לחברה ותק ונסיון רב, וכן מוניטין בליווי הציבור הישראלי באמינות ואיכות. לאלקטרה קשרים עם חברות שונות בארץ ובעולם, והיא נחשבת למותג של הצלחה.

מקצועיות ואחריות במחלקת שירות לקוחות טלפוני
בחברת אלקטרה מאמינים כי הלקוחות הם הראשונים בסדר העדיפות, ולכן ישנו פיתוח מתמיד במחלקת שירות לקוחות. יתרה מזו, במחלקת שירות לקוחות טלפוני משקיעים את מירב המאמצים כדי לטפח את הקשר עם הלקוחות, מאחר וזוהי הדרך הישירה ביותר לקבל מהם משוב. החברה מדגישה בפני עובדיה את חשיבות המוקד, ומכשירה את הנציגים לעבוד במקצועיות ואחריות.

מספר הטלפון של אלקטרה
באלקטרה מבינים שישנו צורך במגוון שירותים, החל מבחירת המזגן המתאים ועד לטיפול בכל תקלה לאחר ההתקנה. תהליך הבחירה וההתקנה הוא מורכב, וכל שלב הוא קריטי להמשך. לכן, מוקד הטלפון של אלקטרה מחולק לתחומים שונים, כאשר השניים המרכזיים הם שירות לקוחות, וייעוץ ומכירות.

נציגי השירות במספר הטלפון של אלקטרה
הנציגים במוקד הטלפוני מצטיינים ביחסי אנוש ובתודעת שירות גבוהה. הם נותנים יחס הוגן ושווה לכל פניה, ומתייחסים לה ברצינות הראויה. הם נבחרים על פי הידע שברשותם, ובנוסף עוברים הכשרה מקיפה וכוללת להיכרות עם כל תחומי הפעילות של החברה. מספר הטלפון של אלקטרה הוא הכתובת של הלקוחות לכל פניה, ושל החברה – ללמוד מהלקוחות.

לשירות הלקוחות של אלקטרה

חייגו 1-700-50-4000