שירות לקוחות אלטשולר שחם

אלטשולר שחם היא חברת השקעות מרכזית בארץ, ומהמובילות בתחום הפנסיה, בתיקי ההשקעות, בפתרונות מימון, ובגמל והשתלמות. חברת אלטשולר שחם חרתה על דגלה מצוינות והובלה בשוק ההון, לצד איכות שירות גבוהה ויחס אנושי ללקוחות. בנוסף, החברה רואה חשיבות רבה בשמירה על איכות הסביבה וכן על עשייה בתוך הקהילה.

שירות לקוחות טלפוני מקצועי
הטלפון של חברת אלטשולר שחם עוסק בפניות מכל התחומים: תיקי השקעות, פנסיה, קרנות נאמנות ועוד. הנציגים במחלקת שירות לקוחות מיומנים במתן תשובות לשאלות מסוגים שונים, ומצטיינים ביחס אנושי חם, בדגש על שאלתו של כל פונה ופונה. באלטשולר שחם מאמינים כי המגע האישי מתחיל כבר מרגע ההתקשרות עם מספר הטלפון של החברה, ועד לאחרון הפרטים בכל שירות שהיא מציעה.

מספר הטלפון של אלטשולר שחם
ניתן להתקשר למספר הטלפון של החברה בין השעות 8:30 בבוקר ועד 18:00 בערב, ומומלץ לרכז את הפניות מראש בכדי לקצר את משך השיחה. ללקוחות קיימים, הדיווח בטלפון נעשה באופן מסודר ודיסקרטי, וגם המצטרפים החדשים יוכלו להעיד על יחס אישי יותר מבכל שירות לקוחות טלפוני אחר.

שירות לקוחות מעל הכל באלטשולר שחם מאמינים כי שיתוף פעולה עם הלקוח הוא המפתח להצלחה, ועל ידו תיפתח האפשרות להוביל תהליכים בצורה היעילה ביותר. החברה שמה לה למטרה להוביל באיכות השירות, ואנשי הקשר ישמחו לטפל בכל פניה.

צריכים את הטלפון של אלטשולר שחם?

חייגו 073-233-1500