אלבר 

אלבר – Albar הינה אחת החברות המובילות במגוון תחומי פעילות בתחום הרכב בישראל: ליסינג פרטי, ליסינג תפעולי, מכוניות ליסינג עבור צי עסקי, רכישת רכבים יד 2, מימון עבור רכישת רכב, רכישת רכב מליסינג, טרייד אין עבור רכב יד שנייה ועוד. אלבר, מעבר להיות חברה להשכרת רכבים, הינה גם סוכנות רכב וחברת ליסינג. לאלבר סניפים רבים ברחבי הארץ, מקרית שמונה ועד באר שבע, בהם תוכלו להציע מכוניות למכירה, למצוא מכוניות יד 2 לקנייה, לחפש רכב ליסינג וכמובן לקבל שירותי השכרת רכב. שירות מודיעין חדש מאפשר לכם לקבל את כל המידע הדרוש לכם בשיחת טלפון אחת אל מודיעין טלפוני מתקדם. בחיוג אל קו טלפוני, תגיעו אל מוקד טלפוני בו תוכלו לברר את כל המידע הדרוש לכם לשירותים השונים של החברה.

שירות מודיעין אלבר
מהיום, בשיחת טלפון אחת בלבד תוכלו להגיע אל כלל השירותים והסניפים שמציעה לכם הרשת. מוקד טלפוני חדשני שהקמנו עבורכם במיוחד, מאגד את כל המידע לו אתם זקוקים. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות. בעזרת ההכוונה שלה ולחיצתכם על מקשי הטלפון, תנתב אתכם המערכת לקבלת המידע הנדרש: מחירון רכב יד 2 של החברה, רכבים למכירה המוצעים בה, כתובות סניפים, שעות פעילות וכו'.

מודיעין טלפוני כללי לשירותכם
מחפשים רכב למכירה? רכבים יד שנייה? מהיום, במקום לכתוב ביטויים בעברית קלוקלת במנועי החיפוש באינטרנט (לדוגמא: יד 2 רכבים ) תוכלו לגשת אל מגוון רחב של חברות ליסינג ושל סוכנויות רכב בארץ! כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל קו טלפוני חדש. מספר טלפון זה הינו מספר מוביל אל מערכת חכמה לניתוב שיחות, הכוללת בתוכה את מרב המידע הדרוש לכם לקבלת שירותים בענף השכרת הרכב והליסינג. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל מספר הטלפון לעיל, ותקבלו שירות יעיל ואמין. ניתן לפנות אל השירות מכל מכשיר טלפון ובכל שעה.

צריכים את הטלפון של אלבר?

חייגו 1700-700-160