ויפאליס
שירות לקוחות >> אתרי אינטרנט >> טלפון תפוז

תפוז - טלפון שירות לקוחות
1900-725-300


שירות לקוחות תפוז
מחפשים מה מספר הטלפון של תפוז? רוצים לקבל מידע בנוגע למגוון השירותים המוצעים באתר tapuz? מעכשיו זה פשוט – רק לחייג למספר הטלפון של tapuz המופיע למעלה, ולקבל מענה אדיב ומקצועי מאחד מנציגי שירות לקוחות תפוז המחכים לכם בעברו השני של קו הטלפון.
נציגי שירות לקוחות tapuz יוכלו לתת לכם מענה בנוגע לבלוגים ולשירותים השונים המפורסמים באתר, כגון לימודים, הלוואות, עסקים, היכרויות לוחות דרושים, ועוד.

טלפון של tapuz
באמצעות שיחת טלפון אחת למספר טלפון של אתר תפוז תוכלו לא רק לקחת חלק באחד הפורומים של האתר, אלא גם לקבל מידע בנוגע לפורומים בנושאי משפחה, סלבס, ספורט, ריאליטי, עסקים, בריאות ואוכל, טלביזיה, תרבות ומוזיקה, ילדים, ועוד.

מספר הטלפון של תפוז
בין אם בחרת לפנות לאתר תפוז באמצעות טופס צור קשר, ובין אם באמצעות שיחת טלפון לטלפון של תפוז, תוכל לקבל מענה למגוון שאלות וסוגיות, כגון איך לפתוח פורום חדש באתר, איך להתלונן על מנהל פורום או לפנות אליו, שאלות הנוגעות לרישום לאתר או מחיקה ממנו, איך למחוק או לערוך הודעות ששלחת, חסימת פרסומים בפורומים, פרסום באתר, עדכונים למייל על הפעילות באתר, תחרויות בתפוז, ועוד ועוד.
עוד לא התקשרת? חייג למספר הטלפון של tapuz המופיע למעלה וצוות שירות הלקוחות של תפוז יעניק לך את המענה המבוקש.

צריכים את הטלפון של תפוז? חייגו 1900-725-300

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com