שר המשקאות – טלפון שירות לקוחות

שר המשקאות היא רשת סיטונאית של חנויות אלכוהול ויין, המשווקת משקאות לבתי מלון, מסעדות, מועדונים ואולמות מוכרים ומובילים בארץ. מלבד משקאות חריפים ויינות, הרשת משווקת גם אביזרם נלווים, תוספות וחטיפים שונים.

שירות לקוחות טלפוני אישי
רשת שר המשקאות מאמינה שמכירת המוצרים אינה מתרחשת רק ברגע הקנייה, אלא טוב ורצוי לעמוד בקשר עם המוסד הלקוח כבר מרגע הייעוץ, וגם לאחר הקניה. מאחר ומדובר בתחום שהדגש האינדיבידואלי בו רב מאד, מובן שאין להתייחס ללקוחות כגופים שבאים, קונים והולכים, אלא להבין את אופיו של כל אחד ואחד ולהתאים לו את השירות בצורה המדויקת ביותר.

הנציגים בקו הטלפון של שר המשקאות
הלקוחות שיוצרים קשר עם מספר הטלפון של שר המשקאות נהנים מייעוץ של מומחים בתחום האלכוהול והאירועים, המתמצאים היטב במגוון המשקאות שמציעה הרשת. לנציגים במערך שירות לקוחות של הרשת יכולת אבחנה מקצועית לגבי צרכי האירוע או העסק, והם יעניקו את ההדרכה ההולמת את הלקוח, תוך התחשבות מוחלטת ביכולותיו והעמדתו במרכז.

לא רק שירות לקוחות
מוקד הטלפון של שר המשקאות מאפשר גם ביצוע הזמנות, כולל אפשרות למשלוח עד העסק, שאלות שונות בנוגע לאפשרויות השירות הקיימות, המוצרים, וכן תלונות על מוצרים שנרכשו – כל אלה מושגים ביצירת הקשר עם מספר הטלפון של שר המשקאות. מלבד כל אלה, שר המשקאות מחויבת להעניק ללקוחותיה את השירות המהיר והאמין ביותר, במחלקת שירות לקוחות טלפוני ובכל המחלקות האחרות בחברה.

לשירות הלקוחות של שר המשקאות

חייגו 

 רח' שלבים 4 (מול בלומפילד) תל-אביב – יפו

 03-5188439

___________________________

 רח' תובל 20 פינת אליאב 2 רמת-גן 

03-5755206 

_____________________

רח' דיזינגוף 268 תל-אביב – יפו

__________

 054-9466754