שלמה סיקסט – מוסכים ושירותי דרך

שירותי דרך המכונים גם שירותי גרירה, הם כיום שירותים נפוצים ומבוקשים גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי והמוסדי. בשל כך, בשנים האחרונות הוקמו בישראל מספר חברות כאלה – שלמה סיקסט – מוסכים ושירותי דרך היא אחת הוותיקות והגדולות. רוצים לדעת פרטים על החברה? מחפשים כתובת של מוקד שירות לקוחות, כתובת של אתר אינטרנט, טלפון ושעות פעילות של הסניף הקרוב ביותר לביתכם? כאן באתר תמצאו את כל המידע השימושי, שכן גם מידע אודות שירותיה של שלמה סיקסט – מוסכים ושירותי דרך. היעזרו במידע שריכזנו עבורכם כדי שתחסכו מאמץ וזמן יקר.

שלמה סיקסט – אודות החברה
חברת שלמה סיקסט – מוסכים ושירותי דרך (שלמה sixt) הוקמה בשנת 1974 על ידי שלמה שמלצר שכיום מכהן כיו"ר החברה. החברה עוסקת בפעילות נרחבת בתחום הרכבים: השכרת רכבים בארץ ובחו"ל, ליסינג תפעולה, ליסינג מימוני, רשת מוסכים ושירותי דרך (שירותי גרירה), מכירת רכבי יד שניה, ביטוח רכבים ועוד. כמו כן, שלמה סיקסט היא יבואנית של רכבי המותג הגרמני אופל. היא מונה 25 סניפים בישראל ועוד כמה סניפים באירופה, כשבכולם מועסקים למעלה מ- 3,000 עובדים.

שלמה סיקסט – מוסכים ושירותי דרך
שלמה סיקסט – מוסכים ושירותי דרך מתמחה בשירותי דרך לכל סוגי הרכבים: גרירה, חילוץ, החלפת גלגל, תדלוק, תיקון תקלות, רכב חלופי וכן הלאה. החברה מחזיקה ציר של עשרות משאיות גרירה וניידות המיועדות לשירותי חירום. שירותים אלה ניתנים 24 שעות ביממה, 365 ימים בשבוע. מלבד צי המכוניות המסתובב בדרכים ומעניק שלל שירותים מקצועיים מתקדמים לציבור הנהגים, לחברת שלמה סיקסט ישנה רשת מוסכים המונה 3,000 מוסכים ברחבי ישראל. במוסכים אלה הנהגים יכולים לקבל שירותים כמו פחחות, צביעה, תיקוני מכאניקה, החלפת חלקים, שמנים ועוד.

צריכים את הטלפון של גרר שלמה סיקסט?

חייגו 6448*