שלמה חברה לביטוח

שלמה חברה לביטוח בע"מ היא חברת ביטוח יחסית חדשה בישראל אך אין ספק שהיא הספיקה לצבור קהל לקוחות נאמן ולהציב את עצמה במקומות המובילים בענף הביטוח המקומי. שלמה מציעה שלל ביטוחים ופוליסות: ביטוחי רכב (חובה, צד ג' ומקיף), ביטוח תאונות אישיות (עם כיסויים כמו מוות מתאונה, אובדן תפקוד איברים, שברים, כוויות, סיעוד ואשפוז), ביטוח דירה (חובה ותכולה וגם הרחבות שונות כמו נזקי מים, איטום, שיפוצים, שברי ציוד אלקטרוני וכו'), ביטוח משכנתא, ביטוח חיים וכו'.רוצים לקבל עוד פרטים על שלמה ביטוח? כאן תמצאו כל מה שאתם צריכים, כולל טלפון, כתובת, טפסים, מחירי ביטוח או סוכני ביטוח.

שלמה – חברת ביטוח צעירה ומצליחה
חברה לביטוח שלמה sixt נוסדה בשנת 2008 במטרה לספק לצרכן הישראלי מענה יציב בימים קשים ועזרה מקצועית נרחבת במקרה הצורך. היא פועלת אך ורק באמצעות סוכני ביטוח בפריסה ארצית ומציעה שלל ביטוחים: ביטוח רכב (חובה, מקיף וצד ג'), ביטוח תאונות אישיות וביטוח דירה (מבנה ותכולה). החברה גם מפעילה אתר אינטרנטי בו ניתן למצוא את כל המידע אודות שלמה, סוגי פוליסות, שירותים למבוטח, טפסים להורדה, טלפון של שירות לקוחות, רשימת שמאיים, רשימת מוסכים בהסדר וכן הלאה.

שלמה – מחירים ותנאים אטרקטיביים
150 אלף לקוחות החברה אינם טועים בכך שהם ובני משפחתם מבוטחים דרך שלמה. כיום חברה לביטוח שלמה מציעה את פוליסת ביטוח חובה הזול בשוק עם ההשתתפות העצמית הנמוכה ביותר, עם תעריפים אטרקטיביים, תנאי תשלום ומימון נוחים, כיסוי לגרירה ושירותי דרך והנחות עבור ליסינג, השכרה ומכירת רכבים. פוליסת תאונות אישיות של שלמה מאפשרת לרכוש חבילות ביטוח עד 200 אלף שקל למבוטח ולתקופה ארוכה. התעריף הוא על פי גיל כניסה קבוע לכל תקופת הפוליסה. בני 30-65 נהנים מפרמיות מוזלות.

צריכים את הטלפון של ביטוח שלמה?

חייגו 03-607-0555